folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 02.02.2020 Tarihiyle Alakalı

02.02.2020 Tarihiyle Alakalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. önce şunu söyleyim; kalıcığı olmayan konu diye buraya açtım. genel kategorisi yıllardır kapalı şeyHe duyurulur (; 

arkadaşlar seneye 2 şubat tarihi düzden yada tersten okunuca aynı kapıya çıkıyo (: ve bin yılda bir kere olabilen bişey. 01.01.1010 yada 03.03.3030 gibi. bugüne özel ne yapabiliriz? biraz saksıları çalıştıralım hele. orjinal fikirler çıkacağına eminim (((:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

sa. önce şunu söyleyim; kalıcığı olmayan konu diye buraya açtım. genel kategorisi yıllardır kapalı şeyHe duyurulur (; 

arkadaşlar seneye 2 şubat tarihi düzden yada tersten okunuca aynı kapıya çıkıyo (: ve bin yılda bir kere olabilen bişey. 01.01.1010 yada 03.03.3030 gibi. bugüne özel ne yapabiliriz? biraz saksıları çalıştıralım hele. orjinal fikirler çıkacağına eminim (((:

kıyamet kopacak söylentisi çıkar eskiden yaşayan oramaburamakoma kabilesinin takvimi 02.02.2020 de bitiyor ve kıyameti işaret ediyor. Kıyametin gelmeyeceği XXX yer olacak de turizm için hazırlıklara başla. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

evlilik tarihleri patlar diyecektim fakat pazara geliyor :D  /pazar evleniliyor mu bilmiyorum

doğum olabilir...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ajan1111 bunu yazdı

seks

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

seks

adam bin yılda bir diyor bari grup seks olsun. artı drug party. 

off yine de çok klişe oldum bin yılda bir diyor ben otuz yılda 30 defa yaptım bunları.

en iyisi vietnamdaki Doong Son mağarasına kaçak dalıp mağaranın derinliklerindeki reptilian ırkıyla temasa geçmeliyiz. kimbilir belki sikerlerde bizi.

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Acannn... Sen bayağı geri kalmışsın :)

Bu tür sayılara / tarihlere palindrom tarih / sayı deniyor :)

2020 yılından önce, bu yılda da buna benzer bir tarih varmış.

09 Ekim 2019 > 09 10 2019 > 09102019 > baştaki sıfırı atınca soldan sağa ve sağdan sola aynı sayıyı veren tarihi buluyoruz > 9102019

Kaynak: https://www.matematiktutkusu.com/forum/matematik-arsivi/15583-bu-yuzyildaki-palindrom-gunler-palindrom-tarihler.html

Edit : Acann ıma biraz daha kaynak vereyim..

http://www.mbozer.com/index.php?option=com_content&view=article&id=4&catid=11&Itemid=105

SerYolcu tarafından 02/Tem/19 18:56 tarihinde düzenlenmiştir

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Acannn... Sen bayağı geri kalmışsın :)

Bu tür sayılara / tarihlere palindrom tarih / sayı deniyor :)

2020 yılından önce, bu yılda da buna benzer bir tarih varmış.

09 Ekim 2019 > 09 10 2019 > 09102019 > baştaki sıfırı atınca soldan sağa ve sağdan sola aynı sayıyı veren tarihi buluyoruz > 9102019

Kaynak: https://www.matematiktutkusu.com/forum/matematik-arsivi/15583-bu-yuzyildaki-palindrom-gunler-palindrom-tarihler.html

devlet bahçeli matematiği gibi olmuş :) 

https://www.youtube.com/watch?v=wxaA4bVzbRw

https://www.youtube.com/watch?v=HANPfC-KNlc

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

TBT de bu aralar seviye düştü mü ne ?

Hayır bu mürid yılların müridi, yazdığı şeylere bak...

@korkarabatak senin yazdıklarını sana yakıştıramadım...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

Aslinda ilginc...

anca gidersin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

Güzel bi palondron , başkaca bi önemi yok ^^D İyi hikaye iyi gelir kapısıymış @SrCn 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    korkarabatak bunu yazdı

TBT de bu aralar seviye düştü mü ne ?

Hayır bu mürid yılların müridi, yazdığı şeylere bak...

@korkarabatak senin yazdıklarını sana yakıştıramadım...

kusuruma bakma hocu hakkın var.

gerçek hayatta yaşadığım hiç bişeyi hiç kimseye anlatamadığımdan forumda çenem çok düşük tam zıttı kutubu oynuyorum hele de yükseksem. tekrar eywalla.

tabi lan
Toplam Hit: 2328 Toplam Mesaj: 18
02.02.2020 tarihi