folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder 1 TB Mail.Ru Cloud Hesap Alinir

1 TB Mail.Ru Cloud Hesap Alinir

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    CnkGn bunu yazdı

Konuyu gorunce aklima geldi faydalanmak isteyen sakarya universitesi ogrencileri veya sau  ogrencisi yakinlarina bu haberim. Google ogrenci hesaplarina driveda tami tamina 2 pb (petabayt) veriyor. Dun aksam kesfettim bunu bug mi degil mi bilmiyorum butun bulut hesaplarimdaki dosyalarimi suan buraya atiyorum bana misin demiyor :D

2 petabyte yazıyor şaka mı bu?

Hacı cloud denen şey bu kadar gelişmiş olamaz. Google hdd'leri bedavaya mı mâl edecek. 5tb veri atsan 6.tb da banlarlar muhtemelen. Sınırsız hosting gibi olmuş :P

:)

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=3d8p0ZP66Zc

diyorum ve susuyorum

peki o mail hesapları okul bitince kapanıyor mu ? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=3d8p0ZP66Zc

diyorum ve susuyorum

peki o mail hesapları okul bitince kapanıyor mu ? 

kapanmayacakmış hocam

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Onedrive'da tüm üniversitelere 1 TB alanlı Office 365 veriyor. Ayrıca 60 dakika uluslararası Skype dakikasıda veriyor sanırım tam denemedim ama.

AÖF DAHİL.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adabusra
    adabusra's avatar
    Dişi
    CnkGn bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı
    CnkGn bunu yazdı

Konuyu gorunce aklima geldi faydalanmak isteyen sakarya universitesi ogrencileri veya sau  ogrencisi yakinlarina bu haberim. Google ogrenci hesaplarina driveda tami tamina 2 pb (petabayt) veriyor. Dun aksam kesfettim bunu bug mi degil mi bilmiyorum butun bulut hesaplarimdaki dosyalarimi suan buraya atiyorum bana misin demiyor :D

2 petabyte yazıyor şaka mı bu?

Hacı cloud denen şey bu kadar gelişmiş olamaz. Google hdd'leri bedavaya mı mâl edecek. 5tb veri atsan 6.tb da banlarlar muhtemelen. Sınırsız hosting gibi olmuş :P

:)

Bence yalan inanmayın :D

adabusra
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

bende de var hiç kullanılmadı iyi bi fiyat verene ateşlerim.

Boş insan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    CooLSTuFF bunu yazdı

var mı halen satan?

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ehlikeyif bunu yazdı
    CooLSTuFF bunu yazdı

var mı halen satan?

2 GB'tan büyük dosya yüklenmiyor artık bilginize. Yüklemek isterseniz yıllık 20 kağıt.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ehlikeyif bunu yazdı
    CooLSTuFF bunu yazdı

var mı halen satan?

2 GB'tan büyük dosya yüklenmiyor artık bilginize. Yüklemek isterseniz yıllık 20 kağıt.

ya ben foto video filan atıcam, kaybolmasın diye.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O zaman http://photos.google.com hizmetini öneririm. Ruslardan daha güvenilir. Üstelik kota yok istediğin kadar yükle.

Toplam Hit: 13517 Toplam Mesaj: 55
mail.ru