100K Ticaret Önerileri ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

Beraber büyüdüğüm çok yakın bir dostum şu sıralar işsiz  ve zor durumda ,100k destekleyip bir işe yürümesini istiyorum.

Aklımda olanlar ; sadece nikah elbisesi üzerine ufak bir mağaza. (bulunduğu ilde yok.) bir diğeri ise araç al sat ufaktan döndermesi.

100k Bütçeye uygun ticaret tavsiyelerinizi almak isterim. 
    Gıda - eşya herhangi bir şey al - sat vb. tüm önerilere açığız ...

kUz3y tarafından 08/Eyl/21 14:53 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

araba al sat

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

kaldı mı böyle dostlar be. İşi yapacak kişinin neye yatkın olduğunu bilmek lazım, uzmanlık alanını falan ona göre önerme yapılabilir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Nişan veya nikah veya kına için elbise olayı şehirde yoksa kesinlikle girsin o işe. Köpek gibi para dönüyor kiralamadanda satıştanda.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

valla dükkan işi için ne desem bilemedim. şimdi herşeyin fiyatı artıyor. beyaz eşya vb saman alıp satsan kâr edersin. ama yerine mal koymak zor olur. üstüne muhasebesi vergisi vb bir sürü dert. dükkan açmadan birşey alıp satmak daha doğru gibi. en azından dükkanın dertleri ve riskinden uzak durulur. iş garantili sağlam yere kapak atsan o da çok masraflı olur. şu devirde para var başka birşey yoksa dolar alıp şubat mart gibi de tlye geçip faize yatırmak bile düşünülebilir. o kadar bekleyemem diyebilirsin ama dükkan açınca da hemen para akmaya başlamayacak.

mal alıp satılacaksa yine araba mantıklı oluyor. şu an arabalar görece ucuz, piyasa durgun. belki sene sonu da böyle olabilir ama yeni yılla fiyatlar artacaktır hemen ocak gibi artar bence. beklemeye de gerek yok. ucuz bulup pahalı satılarak piyasadan bağımsız kâr edilebilir. atıyorum mesela 95e araç alıcan 5 lira masraf yapıp 105-110 okutursun biraz çabayla. bunu bir ayda bile yapsan 5bin lira maaşın var gibi olur. terslik olursa da araç elinde, elbet fiyatı artacak. o zamana kadar da kullanırsın. zarar etme ihtimali yok. geçen sene bunu yapan çok vardı. şimdi fiyatlar durulunca azaldı. 

edit :

bu arada önceden benzer bir konu açmıştım. orda para belirtmemiştim ama işe yarar şeyler çıkabilir.

https://www.tahribat.com/forum/2021-is-fikirleri-sektor-incelemeleri-beyin-firtin-249963 

Prometheus tarafından 08/Eyl/21 16:34 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

sucu acabilir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Mağaza dükkan vs işi ile uğraşmayın hiç. Kirası sigortası çalışanı ıvırı zıvırı derken anca kendini çevirir. Onun yerine hızlı al sat yapabileceği ve her alım satıma ilişkin vergi beyanında bulunmayacağı birşeylere yönelmekte fayda var.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

araba parçası al sat, erkeklerin ben büyük zaafi

( kadınlar için düğün elbise çeyiz ne ise erkekler içinde araba o.  arabanın hic eksiği bitmiyor.

çocuk ürünleri : oyuncak  bebek arabasi ...

anne babalar aç durur ama çocuğuna kesin alır. 

2. el hersey : çok ucuza alıp az karla satılabilir. özellikle kitap, bisiklet gibi kolay alınıp satılan urunler

futurist tarafından 08/Eyl/21 21:31 tarihinde düzenlenmiştir

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

tecrübe vs yoksa

1 tane 2. el az yakan araba alıp. kargo dağıtma işi yapsın 

10-12 saat çalışarak gzüel gelir elde eder . 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

hiçbişeyle ugrasma büfe tekel onunede bi manav reyonu.. su devirde en mantıklı bakkal büfe manav..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

valla 10 binlira tütün sarma makinası alsın.

gizliden karton karton satsın 100 k yı hiç etmesin ilk başta.

saniyede 1 sigara basan iyi makinalar var.

bizim burada tütüncü var kafayı taktı aldı makinayı toptancı gibi karton karton mal satıyor.

tabi yakalanmamak lazım.

biz aclıktan kırılırken adam aylık kiralık araçla geziyor. 

Toplam Hit: 1792 Toplam Mesaj: 18
ticaret