folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Hatay/Serinyol

121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Hatay/Serinyol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    yok be kardeş ne çıkışı :) yemin etmeden göndermiyorlar.. 75 gün kalacağım :)

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek
    sağol kaptan

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:
    -----------------------------

pompaci bunu yazdı:
    kardeş mahalleden 2 arkadaşım orda yaptı acemiliği kesin ve kesin doğuya gidecen demektir bu orası sürgün bölgesi diye sölüyolardı. şimdiden hayırlı teskereler olsun sana pek sevindirici bi haber olmadı gibime geldi ama

korkutmayın lan çocukları, alnındamı yazıyo kesin ve kesin doğuya gidicen die birşeymi var a.q

benim tanıdık acemiliği orda yaptı şimdi istanbulda jandarma a.q hasta etmeyin adamı

neden korksun?

Türk genci her zaman her yerde askerlik yapmaya hazırdır, bi sikimden de korkmaz.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Arlong bunu yazdı:
    keşke çıkısın olsaydı hafta sonları harikaya giderdiniz:D

muhehahauha :D:D:D harika dunya capında bir yıldız lütfen herkes gidemez ona :D:D:D randevu almak gerek

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    ey gidi 121. alay acemiliğim 10. boluk havancı :) vay bee ne gunlerdi sana kısaca gecmis olsun diyorum cun ku yasayacakların anltılmaz yasanır.. ::)

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    ibosoft bunu yazdı:

pompaci bunu yazdı:
    kardeş mahalleden 2 arkadaşım orda yaptı acemiliği kesin ve kesin doğuya gidecen demektir bu orası sürgün bölgesi diye sölüyolardı. şimdiden hayırlı teskereler olsun sana pek sevindirici bi haber olmadı gibime geldi ama

korkutmayın lan çocukları, alnındamı yazıyo kesin ve kesin doğuya gidicen die birşeymi var a.q

benim tanıdık acemiliği orda yaptı şimdi istanbulda jandarma a.q hasta etmeyin adamı

neden korksun?

Türk genci her zaman her yerde askerlik yapmaya hazırdır, bi sikimden de korkmaz..

sen askere gitmedin galiba 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zafer1041
    zafer1041's avatar
    Erkek
    Catlax geliorum yanına kardeşim Şubat 21'de oradayım ALLAH kısmet ederse ortamı hazırla sen yabancılık cekmiyelim :)

Paradan 6-0 Atabilirsiniz Ama Tarihten ASLA...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Beyler ben 85/4 olarak acemi eğitimini orda aldım.

3 tabur, 12 bölükten oluşuyor o alay.. dağıtım yerleri ise şu şekildie: 1.taburun tamamı batı bölgesine gidiyor. bircogu turizm jandarması olarak.. diğerleride karakollara filan ama 1. taburun tamamı batı... örnek olarak ben.. 1. tabur 1. bölükteydim. istanbula çıktı dağıtımım, b.paşa cezaevinde yaptım askerliğimi..

2. ve 3. taburda ise sınırcı ve havancı olarak tim tim doğuya gidiyorusunuz.. paso hakkari ve şırnak.. %70 buralara cikiyor 2 v3. taburun dağıtımları..

şimdi alay uzun bi dikdörtgen gibi.. bölükler sıra sıra dizilmiş.. yemekhane gazino filan 1. bölüğe yakın. atıyorum 12. bölüğe düştünüz, uygun adımda yemekhaneye gelişiniz rahat yarım saati buluyor.. ama 2. 3. bölük filansa 5 dakkada ordasınız.. Acemi askerlere tavsiyem kadro askerlerle iyi gecinin, siktiredin ne derlerse yapın.. yapmassanız zaten rütbeliler onlardan taraf olur. olan size olur.. hırsızlığa karşı dikkali olun.. yatağınızı düzgün yapın, bir iş yaparken özenin. ve 1. tabura düşmeye çalışın :)) şimdiden hayırlı teskereler..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Benim kuzende Hatay/Serinyol'a dustu.Jandarma olarak.Dayi subay ,%80 Doguya gider usta birligine dedi :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Türkiyede sayılı sürgün yerlerinden birisidir. Büyük ihtimalle doğuya gideceksin.

.
Toplam Hit: 32113 Toplam Mesaj: 24