folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Hatay/Serinyol

121. Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı Hatay/Serinyol

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakk
    manyakk's avatar
    Erkek

Arkadaslar benim kuzenimde oraya düstü belki tan1rsan1z sLayEr kendisi cevresinde bir cok insan hatayda askerlik ypam1sh kendisinin anlatt1g1na göre cok pis bir yermis zaman1nda oras1 bayrak cald1rm1s oyuzden sürgün yeri olmus kuzenimin tan1d1g1 hatayda askerlik yapan kisilerde hep s1rnak ve hakkar1ye dusmusler yanl1z hatay1n k1zlar1 cokta guselmis :D ve kuzenim müptela bir insand1r belki sizlerde müpsünüzdür bir htrrlatma yapay1m hatay serinyol cigaran1n cennetidir neyse beyler hay1rl1 teskereler dilerim sizlere allah yar ve yard1mc1n1z olsun..

<?php echo "Gerçek Hayatta Pilotum ama Hiç Uçağım Olmadı"; ?>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    manyakk bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar benim kuzenimde oraya düstü belki tan1rsan1z sLayEr kendisi cevresinde bir cok insan hatayda askerlik ypam1sh kendisinin anlatt1g1na göre cok pis bir yermis zaman1nda oras1 bayrak cald1rm1s oyuzden sürgün yeri olmus kuzenimin tan1d1g1 hatayda askerlik yapan kisilerde hep s1rnak ve hakkar1ye dusmusler yanl1z hatay1n k1zlar1 cokta guselmis :D ve kuzenim müptela bir insand1r belki sizlerde müpsünüzdür bir htrrlatma yapay1m hatay serinyol cigaran1n cennetidir neyse beyler hay1rl1 teskereler dilerim sizlere allah yar ve yard1mc1n1z olsun..

-----------------------------

"ı" veya"i" tuşu basmıyor mu hoca ? :)

benm dayım hatayda yaptı güzel şehir diyor da bu sınırı geçenler oluyormus öyle bi hikaye anlattı ...

sınırı geçen bir kadını vurmus arkadası ... uyarı yapmıslar falan uymamış onlarda indirmişler aşşağıya n'olur nolmaz die..

güzel şehir diyo, zorluk çekilmez diyordu...

[22817//kaanabak]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakk
    manyakk's avatar
    Erkek
    basm1yor valla nurky :S bas1orum gördugun gibi c1k1yor klawye kafay1 yedi..

<?php echo "Gerçek Hayatta Pilotum ama Hiç Uçağım Olmadı"; ?>
Toplam Hit: 32135 Toplam Mesaj: 24