1500 Liraya Kadar Cep Telefonu Önerisi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

iphone 4 var 1700 liraya almıştım memnun kalmadım babamın vertu'su ile değiştirdim :D

"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Samsung E 250.. 200 lira

Geri kalan 1300 liraya da yoksa laptop al, varsa daha iyisini al hocam 1500 lirayı telefona yatırmak.. yazıktır o paraya.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mortyr bunu yazdı:
    -----------------------------

Samsung E 250.. 200 lira

Geri kalan 1300 liraya da yoksa laptop al, varsa daha iyisini al hocam 1500 lirayı telefona yatırmak.. yazıktır o paraya.

hocam her sene telefon degistiren bir insan olsam haklısın da, 5 sene kullandım digerini, yeni alacagımı da bir o kadar kullanacagım kesin. telefon delisi bir insan degilim, uzun bir süre kullanacagım icin iyi olanı seceyim diyorum.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

''ıphone telefon değil elmalarla armutları birbirine karıştırmayın'' diye bi çok bilmişlik yapmıcam ama ıphone iyidir

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı:
    PoLLBuLL bunu yazdı:
    telefonla ne yapmak istiyorsun? yani fotoğraf ağırlıklı mı,film-müzik ağırlıklı mı,oyun amaçlı mı.onu yaz da ona göre önerelim.
    fotograf & video özellikleri saglam olmalı. bir de mesaj yazma kolaylıgı, batarya ömrü, dayanıklılıgı vs bunlar önemli benim icin.

desire nin fotoğraf ve video su iyidir,kalitelidir(bütün htc ler gibi) ama batarya ömrü çok azdır(1-2 gün)

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    mortyr bunu yazdı:

Samsung E 250.. 200 lira

hocam her sene telefon degistiren bir insan olsam haklısın da, 5 sene kullandım digerini, yeni alacagımı da bir o kadar kullanacagım kesin. telefon delisi bir insan degilim, uzun bir süre kullanacagım icin iyi olanı seceyim diyorum.

Peki hocam sen bilirsin..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

HTC touch pro 2 yok böyle birşey .

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Samsung S Galaxy

Amoled ekran.

Android işletim sistemi.

480 x 800 piksel 4.0 inc ekran.

5 MP kamera 720p video çekim.

1 GHz işlemçi.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniper_tnr
    sniper_tnr's avatar
    Erkek
    galaxy al hocam
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    easy4me
    easy4me's avatar
    Erkek

Hocam Nokia aman diim alma. Son çıkmış o bahsettiğin N8 telefonunun bile 600 Mhz işlemcisi var rakiplerininki 1 Ghz olmasına rağmen pişman olursun sonra demedi deme. Şu anda gitti gidiyor'da satılan Google Nexus S'i bi düşün derim. Aslında Sony Ercisson Xperia ARC al dicem ama henüz çıkmadı maalesef. Xperia x10 alma yazılım güncellemesi sunmadılar. Ama Nexus S'i iyice bir araştır derim. google.com/nexus adresinde bulabilirsin.

Saygılar.

- Hard Pro *D.O.T.A* & HoN Player. - Prepare for Glory. No mercy..
Toplam Hit: 4480 Toplam Mesaj: 32