folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 16 Yaşında 20 Dil Konuşuyor

16 Yaşında 20 Dil Konuşuyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trabs0n
    trabs0n's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Adam ezbere konuşuyor diyeceğim ama mal olamaz herhalde tüm gramer kitaplarını almış :D

AğLıyor musun? Diye soruyor bide Mal!!! Yok ben gözümden işiyorum !.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

20 dili biliyorum diyecek kadar konusmayi birak gunluk hayatda yetecek kadar konusmayi ogrense bile ustun zeka olarak tarihe gecerdi.

Bole sacma sapan videolara ve bu gibi soytarilarin bos zamanlarinda cekip attiklari seylere inanarak dilbilimcilere saygisizlik ediyorsunuz.

neden celallendin ki bu kadar, eleman sonucta 2 saatlik bir konusma yapmıyor, tanıtım düzeyinde birkac cümle.

ayrıca üstün zekalı olup olmadıgını bilemeyiz.

8 tane programlama dilinde `hello world` yazdirabilen bir adamin cikip ben 8 programlama dili biliyorum demesi senin sinirini bozmaz miydi?

He adam ustun zekaliysa eyvallah derim adini 2 seneye vikipediaya yazarlar.Ama insanlar dil ogrenmek icin bu kadar ugrasirken adam cikip ben 20 dil biliyorum derse bu saygisizlikdir bu isi yapanlara.

Amk marmarisde 3 ay garsonluk yapan rusca ogreniyor gramersiz gunluk ingilizce konusan ingilizce biliyorum diyor bu adam 20 dil biliyor )

u235 tarafından 15/Oca/13 00:32 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Siktirsin gitsin mk 

Videoyu izlemedim bile 16 yasinda birinin 20 dil konusmasi domuzlarin ucmasi demektir.Acik ve net soluyorum konusamiyor.Konusuyorum diyen yalan soyluyordur direk siktir git diyiniz.

20 dili biliyorum diyecek kadar konusmayi birak gunluk hayatda yetecek kadar konusmayi ogrense bile ustun zeka olarak tarihe gecerdi.

Bole sacma sapan videolara ve bu gibi soytarilarin bos zamanlarinda cekip attiklari seylere inanarak dilbilimcilere saygisizlik ediyorsunuz.

Videoyu acan arkadasda mynet haberi acar gibi baslik koymus.Yok 120 dil konusuyor lavuk.Adam ezberlemis okumus.Herhangi orta zekali bir insan 6 saatden az bir surede ezberler zaten bunlari.

harbi niye bu kadar celallendin ? adam 20 dil konuştuğunu iddia etmiyor. 20 dilde kendini ifade etmeye çalışıyor sadece. ve aksanı da çok iyi yapıyor. ezberleyip veya bi yerden bakarak konuştuğunu sanmıyorum ama 20 dilin 20 sini de çok iyi bilmiyordur bi kısmını kendini ifade edebilecek kadar biliyordur bence.

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

neden celallendin ki bu kadar, eleman sonucta 2 saatlik bir konusma yapmıyor, tanıtım düzeyinde birkac cümle.

8 tane programlama dilinde `hello world` yazdirabilen bir adamin cikip ben 8 programlama dili biliyorum demesi senin sinirini bozmaz miydi?

He adam ustun zekaliysa eyvallah derim adini 2 seneye vikipediaya yazarlar.Ama insanlar dil ogrenmek icin bu kadar ugrasirken adam cikip ben 20 dil biliyorum derse bu saygisizlikdir bu isi yapanlara.

Amk marmarisde 3 ay garsonluk yapan rusca ogreniyor gunluk ingilizce konusan ingilizce biliyorum diyor bu adam 20 dil biliyor.Ne gunlere kaldik.

ona da tamam, lakin eleman videonun basında veya herhangi bir yerinde "ben 20 dil biliyorum, sakır sakır konusuyorum" diyor mu ? tamamını izlememistim ilk gördügümde, bilmedigim icin soruyorum. yani böyle bir ibare yoksa cok absürd bir sey yok bence bunda.

aynı sekilde baslangıc seviyesi icin dahi olsa, telaffuzu 20 dil icin kullanabilen birileri cıkarsa aramızda, o da video ceksin onu da tebrik ederim.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IEFLaM
    IEFLaM's avatar
    Erkek

16 Yaşındayım, 20 Dil Değilde 3 Tane İyi Derecede, 1 Tanede Başlangıç-Orta Derecesinde Dil Biliyorum :D Yeter Sanırım :D

Sitem hep aşinalardan gelür biganeden gelmez
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Amk marmarisde 3 ay garsonluk yapan rusca ogreniyor gunluk ingilizce konusan ingilizce biliyorum diyor bu adam 20 dil biliyor.Ne gunlere kaldik.

ona da tamam, lakin eleman videonun basında veya herhangi bir yerinde "ben 20 dil biliyorum, sakır sakır konusuyorum" diyor mu ? tamamını izlememistim ilk gördügümde, bilmedigim icin soruyorum. yani böyle bir ibare yoksa cok absürd bir sey yok bence bunda.

aynı sekilde baslangıc seviyesi icin dahi olsa, telaffuzu 20 dil icin kullanabilen birileri cıkarsa aramızda, o da video ceksin onu da tebrik ederim.

text ezberleyip atmak zor bisey degil haci.Onemli olan ogrenmek.Yani Turkcede ogrenmek ne demek iste o anlamiyla dili ogrenmek.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    VBDream bunu yazdı

bizdeki 16'lıkların kova vurmaktan ciğerleri soluyor...

şaka bir yana Telaffuzda sıçtığı dil herhalde Türkçe ama helal olsun.

kürtlerden iyi konuşuyor en azından, bunu dinlerken kusasın gelmiyor.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

bak şimdi  durup duruken nie  ortalıgı kariştircak mesaj yaziyrsn ne yapti sana kürtler da gocunuyrsn ?

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tengri bunu yazdı
    VBDream bunu yazdı

kürtler siksin seni emi piç ettin güzelim konuyu

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

bende ezberleyerek yaparım böyle bir video ama çocuk işsiz değildir heralde, helal olsun ^^ 

her dilde başlangıç seviyesinde falandır ama lan =)

=)
Toplam Hit: 4444 Toplam Mesaj: 41