folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder 17 Günlük Kapamada Neler Yapılabilir?(Kafa Dağıtmak İçin)

17 Günlük Kapamada Neler Yapılabilir?(Kafa Dağıtmak İçin)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    yNsr bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı

paran varsa git karavan kirala tatili erken yap

paran yoksa evde otur :)

çadır kamp diyeceğim 17 gün sıkar

yaz için önereceğin çadır kamp var mi?

çadır kampda yeniyim hocam 

geçensene çandarlıda yapmıştım orada kamp yerleri var suyu soğuk rüzgarlı ama sakin kafa dinlemelik yer

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

- İş yardırmaca,
    - Kitap okumaca, geçen sene 31 kitabı devirdik, bu sene performansımdan hiç memnun değilim. 
    - Trade - Algo Trade - Trade Psikolojisi - Backtest yardırmaya devam
    - Amator denizcilik belgesi istiyorum şu 1 milyon amatör denizci sürecindeyken almak çok kolay ama şu anda sınavlar kapalı açıldığında kaçırmamam lazım,  sınav için değil yelkenli vb deniz araçlarının disiplinlerini gerçekten öğrenmek için bol eğlenceli veya eğitici videolar,
    - Bolca deniz ve tekne hayali;  bunun için kafa açan sayfaları didiklemece çoğunu incelemedim ama listemde var çay çorba içerken dinlenirken izleyeceğim.

https://www.youtube.com/user/cagdas0791/videos
    https://www.youtube.com/c/DenizGiraya/videos 
    https://www.youtube.com/watch?v=2VcrzgjjXq8&list=PLO0XKFfBn0QPHX1u2xV_oz-meBWP9pjnb
    https://www.youtube.com/channel/UCQ8DrYiDM4T1x55QNTlNaSA/videos
    https://www.youtube.com/c/Gezmekbizden/videos
    https://www.youtube.com/channel/UC6DbBm2PUDX0yjdU2CAOKvg/videos

La olum sen dünyaya sosyal donanımlı bir birey olarak mı geldin :D 

Adam bi boş durmuyor ya 

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek

Full içerik yazarız yine. Bugün kan testi sonuçlarını aldım, kolestrol - şeker fırlamış.
    Geri kalan zamanlarda habire tepinirim artık evde, 30 dk 'da 500 kalori videolarını izlerim - kabak çekirdeği çitlerim bol bol.
    Limonlu tarçınlu su içerim.  Film bulursam sağlam ona bakarım. Batacak girişimleri incelerim vs..

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek

Dizi izlerim çoğunlukta,okumaya bir türlü fırsat olmayan birkaç kitap var onları okurum

Birde hurda bir motorsiklet var onu söker toplarım bi artık ne kadar toplanirsa

Netflix'te olan dizilerden öneri alabilirim bu arada

OverLord tarafından 28/Nis/21 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

- İş yardırmaca,
    - Kitap okumaca, geçen sene 31 kitabı devirdik, bu sene performansımdan hiç memnun değilim. 
    - Trade - Algo Trade - Trade Psikolojisi - Backtest yardırmaya devam
    - Amator denizcilik belgesi istiyorum şu 1 milyon amatör denizci sürecindeyken almak çok kolay ama şu anda sınavlar kapalı, açıldığında kaçırmamam lazım,  sınav için değil, yelkenli v.b Deniz Araçlarının Disiplinlerini gerçekten öğrenmek için bol eğlenceli veya eğitici videolar,
    - Bolca deniz ve tekne hayali;  bunun için kafa açan sayfaları didiklemece, çoğunu incelemedim ama listemde var, çay-çorba içerken ,dinlenirken izleyeceğim.

(YT link'leri)

birara, ben de baya merâk ettim bu yelken'lileri. hatta, nasıl oluyor da dar açıyla karşıdan(cepheden) alınan rüzgâr'a karşı ileri gidiyor, yada yandan dik alınan rüzgâr ile ileri gidebiliyorlar. ZigZag çizerek gidiyorlarmış. ^^`

seren'leri filan nasıl sabit'liyorlar filan. dikdörtgen,üçgen (İtalyan yelken'i mi diyorlar nedir) yelkenler. 

herbir yelken Direğinin bile ayrı bir yeri,adı var heralde. 

bir'de bu katamaran'ların öncüsü Pasifik adalarında kullanılan Camakao dedikleri yapılar vardı. adalar arasında hareket'i bunlarla sağlamışlar her'âlde.

En çok ilgimi de, basit bir sandal'da  Kürekle yapılan ileri hareket değil de, basit bir yeke(geniş yapraklı kürek benzeri birşey) 'le ileri doğru hareket'i gerçekleştirmeleri. tabi hızı yavaş. birde kıç kısmı baya bir suya batıyor. ^^`

Uçak Gemileri de ayrı güzel. 

nakliye gemileri, petrol arama istasyonları.

bunların, Su Üstünde kalan kısmı ile Su Altında kalan kısımları, dolu ve boş haldeyken, Farklı malzemelerden yapılanları dahil, nasıl hesaplıyorlar acaba(?)

denizaltı'ları saymıyorum. Marianna çukuru'nun içini dahi haritâ'layamamışız. @@, 

RitmFarbRacourci tarafından 28/Nis/21 19:09 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

valla ben bilgisayara led gösterge yapcam ya hoşuma gitti baya, hem oyalanmaca, hem belki ileriye yönelik gif vs calıstırtabileceğim birşeyler ayararım bı heves bakalım (: 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    zeybekustasi bunu yazdı

Hanımla bi yerlere gidelim diyoruz ama süre çok fazla.

Aylardır 4 duvar arasındayız. 17 Gün tam kapanma sıyırmaya yaklaştırır adamı. Otel filan düşündüm ama çok pahalıya kaçar hem sıkılırız da.

Butik otel vs olabilir bilmiyorum. Geçen memleketten dönerken Bolu da "Kaya Green Park" diye bi otelde kaldık otelin arazisinde doğal gölü var 1200 metre otele ait orman içinde yürüyüş alanı filan vardı çok güzeldi mesela tavsiye ederim. Ama 17 gün kalınamaz yani.

Bi yerler kaçma düşüncesi / farklı bi planı olan varsa tavsiye paylaşabiliriz.

Yüksek ihtimal memlekete de dönebiliriz, en yüksek ihtimal eğer corona olmazsak evde oturup markete gidip geleceğiz :)

seks sanırım karantinada yapılabilecek en iyi şey...

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gremlin
    gremlin's avatar
    Erkek

10 gün mısır tatili yapabilir siniz 

2 kişi gidiş dönüş uçak bileti 1200 tl

5 yıldız denize sıfır otelde konaklama hersey dahil konsept 1800 tl 

Hurgada isimli şehir için. Gayet iyi bir yer. 

Toplam 3000 tl ( kişi başı 1500 tl) 

Bunu değerlendirin para varsa.

imza.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    gremlin bunu yazdı

10 gün mısır tatili yapabilir siniz 

2 kişi gidiş dönüş uçak bileti 1200 tl

5 yıldız denize sıfır otelde konaklama hersey dahil konsept 1800 tl 

Hurgada isimli şehir için. Gayet iyi bir yer. 

Toplam 3000 tl ( kişi başı 1500 tl) 

Bunu değerlendirin para varsa.

link var mi hocam

black implies white, self implies other, life implies death.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    wh0 bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı

Hanımla bi yerlere gidelim diyoruz ama süre çok fazla.

Aylardır 4 duvar arasındayız. 17 Gün tam kapanma sıyırmaya yaklaştırır adamı. Otel filan düşündüm ama çok pahalıya kaçar hem sıkılırız da.

Butik otel vs olabilir bilmiyorum. Geçen memleketten dönerken Bolu da "Kaya Green Park" diye bi otelde kaldık otelin arazisinde doğal gölü var 1200 metre otele ait orman içinde yürüyüş alanı filan vardı çok güzeldi mesela tavsiye ederim. Ama 17 gün kalınamaz yani.

Bi yerler kaçma düşüncesi / farklı bi planı olan varsa tavsiye paylaşabiliriz.

Yüksek ihtimal memlekete de dönebiliriz, en yüksek ihtimal eğer corona olmazsak evde oturup markete gidip geleceğiz :)

seks sanırım karantinada yapılabilecek en iyi şey...

Millet olarak üremeye çok fazla ihtiyacımız var. Yakında heterojen bir nüfusa dönüşecegiz. Bunun engellenmesi için ürememiz gerekiyor. Tabiki de bu konuda yüce devletimize de büyük görev düşmektedir. 

Asil konuya gelirsek, bende pazardan fide aldım, kendim de yetiştirdim. Youtube araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgileri bu fideler üzerinde deneyeceğim. İnşallah güzel sonuçlar alırım. Kitap ve video listesi çıkardım. Onlarla da ilgileneceğim. Geri kalan sürede de makalelere ve teze bakarım. 

Toplam Hit: 6755 Toplam Mesaj: 60
kapama planı