folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 1923 Ruhunu Çökertme Operasyonu Ve İki Benzerlik1923 Ruhunu Çökertme Operasyonu Ve İki Benzerlik

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  darkblood
  darkblood's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Haziran/2007
  Erkek

  tabi canım tabi! etkin bi azınlık  için huzurlu bi ülke idi, onurluluğu ise kendi çapında ve bi o kadar kendi ahlaklarınca! ama  o bahsettiği yıllardaki huzurlu!?!? ülkede türk milletinin % 80'İ nasıl oldusa ellerinde bidonlarla mazot kuyruğunda diğer bir çoğunlukta elinde karnelerle ekmek kuyruğunda ömür çürütüyordu! hele hele uluönder Atatürkün milletin efendisi diye nitelediği çiftçimiz cumhuriyet tarihinde ilk defa hastanede bakılabilme şansını elde etti!! ama son beş senedir hortumcular için, halkı soyup bi don bi atlet bırakanlar ve hatta şuan şahit olduğumuz egebank olayı destekçileri gibi bir kitle için zor günler! çünkü rahat rahat çalamıyolar! aksine sahtekarlıkları gün ışığı gibi ortaya çıkmıştır ama arkasında yargıtayın bile bulunduğu bi azınlık için elden ne gelir! lütfen arkadaşlar lütfen biraz okuyun ya! biraz bilgi edinin! böyleolmaz!


  bilenle bilmeyen bir olur mu?
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  LYCRa
  LYCRa's avatar
  Kayıt Tarihi: 26/Haziran/2003
  Erkek

  Mazot sırası beklemek demek... Lafların Ecevit'e..

  1699'dan yılından beri batıdan alınan tek toprak parçası. Batıyı kudurmuş köpeğe dönüştüren tek adam! Kaç yaşındasın ki sen eceviti eleştiriyorsun! Adam Kıbrısı almış yüzlerce şehitle! Elde avuçta para yokken kısa sürede milli gemilerimizi üreterek almış Kıbrısı! Sen ne konuşuyorsun bre adam! Nato üssü diye açılmış tüm abd üslerine tam Türk hakimiyeti getirmiştir! Siz paraya onurunuzu satan insanlarsınız! Önceki hükümette sizin meclise soktuğunuz teskereyi beğenmediğin, iki büklüm dediğin adam meclise sokmamıştır! Sen de gidip kıbrısı verdin resmen. Bir de 550 milletvekili tek bir şehit kanına değişmem!! bak bak bak.. madem şehitlik o kadar yüksek mertebe ne diye kelle diyorsun ne diye o piçe sayın diyorsun! Neden oğlunu askere yollamıyorsun!

  Şimdi o mazot için sıra beklemeyeceksin benzer durumda! Kemalistliği yıkan adamınız milli tüm varlığımızı sattı. 1974 yılında Tüpraş satılmış olsaydı Kıbrıs harekatı yapılabilir miydi? Densiz densiz, cahil cahil konuşmayı çok iyi bilirsiniz. Bilseydiniz, düşünebilseydiniz bu zırvaları aklınızdan çıkarırdınız. Bu sefer aynı şey olsa kuyruk olmayacak çünkü satılan mazot olmayacak!

   

  Bizim onurumuz en azından kendi çapımızda siz de o da yok! En iyi askerinin yüzünü gözünü süründüren, amerikada 3 gün boyunca karşısında muhatap bulamayan adamın peşinden gidiyorsunuz. Al sana ahlak!

  Hastanede bakılabilen çiftçinin bağ kur aidatına %40 zam yapıldığını bilmiyorsundur. Çiftiçin böyle bakılıyor hastanede!

  Ülke soyuluyormuş... Ülkede soyulacak yer bırakmadınız! Ayrıca kimlerin zengin olduğu ortadadır. Hangi parti dev ekranlarda showlar düzenlemiştir? Hangi parti oradan oraya gitmiştir? Hangi parti arkasına ülkeri, aydın doğanı alabilmiştir!

  Rica ediyormuş okuyalım... Sen çok okuyorsan zaten çıkıp da bunları söylemezdin. Okusaydın ufkun açılır "ya bu kadar şey var bunların hakkında" der oturup düşünürdün. Okuyorsun madem bunları nasıl bilmezsin. Son söz:

 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  gkhn
  gkhn's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Haziran/2007
  Erkek

  Ya darkblood kendini bilmezi sen zeka olarak ne kadar yetersizsin ki Ataturk donemiyle son 5 yılı karsılastırırsın.

  Tamam herkes Kemalist olmak zorunda deil ama bu toraklardaysan saygı gostermek zorunda olduun biridir.

  son soz Neyzen Tevfik ten

  işgaldeki hali sakın unutma,

  atatürk'e dil uzatma sebepsiz.

  sen anndan yine çıkardın ama,

  baban kimdi bilemezdin şerefsiz.


  I am free of all prejudice. I hate everyone equally
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  ExcaliburTBT
  ExcaliburTBT's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Aralık/2005
  Erkek

  lycra hocam ticari i$ler skmiş bunların g*tunu (: anlatamazsın kimseye bişiy :S  a.k party e veren  Adam "yaa napim kredi çektim ortalık karı$masın bari a.k party e verim" dio. vs vs herkes kendini düşünüo :S Bi yanda ülke elden gidio ama adan kendi derdine dü$müş ne skim i$tir annayamadım (:

 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tabela Fatihi
  kaygusuz
  kaygusuz's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek

  resimdeki çiftçi artislik için ordaydı bunu herkes bilir reklam reklam reklam.masonlar çok oldu bu ülkede 50 den 2007 e kadar

  işte  dedelerimiz; yer çanakkale  stadı

   


  Kökten devrimci Radikal Hack nerede o günler...Ben bir şeyler diyorum ; ama siz görmüyorsunuz. Çünkü rutin egzersiz yapıyor ; yazıp yazıp siliyorum. Tıpkı sizler gibi arkadaşlar ; tıpkı sizler gibi.
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  AntiOksidan
  AntiOksidan's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ekim/2005
  Erkek
  Mayrip hoca söylemeden geçemicem,tayyip gelse sana bişey yapsa "iyi yabancıya gitmedi" diye şükrediceksin.bi sen değil sitede bunu yapan çok adam var. MASONlar bugüne kadar hiç bir zaman çıkıp şu şu partiyi destekliyoruz demedi,ama AKP için dediler. MASONları sktret.talabani,barzani neden istiyo bu adamı? Bi de çiftçi artistik için gelmiş diyo allahım allahım :) o adamın yerindeo lsaydın anlardın. Atatürk kendine "sen alkoliksin" diyen bir vatandaşı bile alıp dinlenmiştir.Tayyip kim ak?tayyip kim? Neyse %46 istemişhalk iradesi falan filan. Bu da benim iradem %46 hepiniz bilerke/bilmeyerek vatan hainisiniz!
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Tabela Fatihi
  kaygusuz
  kaygusuz's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Erkek
  iyi öyle diyosa öyle olsun.:(

  Kökten devrimci Radikal Hack nerede o günler...Ben bir şeyler diyorum ; ama siz görmüyorsunuz. Çünkü rutin egzersiz yapıyor ; yazıp yazıp siliyorum. Tıpkı sizler gibi arkadaşlar ; tıpkı sizler gibi.
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  darkblood
  darkblood's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Haziran/2007
  Erkek

  size dicem lafım yok artık!

  sizin gözünüzü malum partinin düşmalığı bürümüş! kan sıçramış beyninize!

  medeniyetsizce ve terbiyesizce konuşmak delikanlını işi olamaz!

  sana bu konularla ilgi 3-4 gb lık döküman yolayayım! belki adam olusunuz!

  ama  diyeceğim şu ' sizin gibi edepsiz çocuklar, bu sitenin cılkını çıkardı'

  5-6 aydır dikka ediyom belli kişiler (5- 10 kişi) ki bu sitenin admini veya modlarından olabilir, durmasan etrafa saldırıyo, gelene geçene ana avrat demeden hakaret ediyo v.s  v.s. çesitli ezik hareketler yapıyo!

  neyse! Allaha havale ettim sizi!

   


  bilenle bilmeyen bir olur mu?
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  AntiOksidan
  AntiOksidan's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ekim/2005
  Erkek
  Lan IDn 31 bin küsur bi de siz yoldan çıkarttınız diy o siteyi.kafayı yedirtecekler adama.
  akp senin de ,sana oy veren yalakalarının da allah belasını versin.neh aliniz varsa görün,övünülcek bi milletimiz yok artık,istiklal marşımızdan kahraman ırkım  bölümünü eski kahramanlar için tutuyoruz...
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  FaTHeR
  FaTHeR's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Haziran/2007
  Erkek
  Sizin 1923 Dediginiz Ruh 1980 Olmasın...

  Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
Toplam Hit: 5094 Toplam Mesaj: 42