folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 1923 Ruhunu Çökertme Operasyonu Ve İki Benzerlik

1923 Ruhunu Çökertme Operasyonu Ve İki Benzerlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    mayrip bunu yazdı:
    -----------------------------

Ordu vatanın değil, rejimin bekçisi! O yüzden size göre bizim şehidlerimiz size göre kelledir. Sizin zihniyetiniz budur işte! Herkes işini bilecek en iyisini de siz bileceksiniz, bildiğiniz için de yalan dolanlarla çıkıp meydanlara ağlayıp oy topluyorsunuz!Lafa geldiğinde de sizden Türkü Müslümanı yok! Haliniz, konuşmalarınız ortada.. Yazılar olsun size! Bir de avatarlarında Türk bayrakları, bir de Atamın sözleri imzaları! Bir de dedem diye gazilerin resimlerini koyarlar! Sizin ne bağlantınız olabilir o yüce varlıklarla! Siz kimsiniz!

ordu türk milletinin ordusudur.güvenimiz tamdır. siyasete karışmamalıdır. demokrasiye saygı duymalıdır. siyasete el atarsa halkın güveni azalır. ve %60lık kesim %70 lerin üstüne çıkar böyle darbe girişimleri olduğu sürece. şu anda sadece anayasa ve demokrasiye saygı istiyor halk.

en başta abd ci sülo masonunu cbaşkanı yapıldığı için halka söv. sonra %60 a söversin.

koyarım sanane. çanakkale zaferi töreninde çekmiştim. atamızın sözlerini seviyorum. sanamı soracağım eklerken.

işte gazi dedemden sevgi gösterisi.

http://img186.imageshack.us/img186/2214/img0011ot2.jpg

Ordumuz Türk Milleti'nin ordusudur. Barzaninin kardeşinin ve musanın oğullarının partisi değildir. Çok güzel noktaya değinmişsin mayrip. Tebrik ediyorum, Türk Silahlı Kuvvetlerinin bizim ordumuz olduğunu iyi söylemişsin. Teşekkürler... Çok da cahil bir insan değilmişsin.. 

Toplam Hit: 5602 Toplam Mesaj: 42