folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder 1999 2002 Yılları Arası Pc Oyunu Oynayan Müritler

1999 2002 Yılları Arası Pc Oyunu Oynayan Müritler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar arkadaşlar bir oyun arıyordum yıllar önce bulamamıştım.dün de arkadaşlarla konuşurken yine aklıma geldi.Ve yine bir gazla oyunu aramaya kalktım.

Oyunu ben demo oynuyordum onun için çok uzun değildi. O zamanlarda demo nedir bilmiyordum belli bir yere gelince reklam giriyordu kapanıyordu oyun.Sonradan öğrndim demonun ne olduğunu her neyse oyun şöyle ;

şimdi bir karakter var bir kalenin içinde iskeletten oluşan canavar var ama aynı insan gibi bu knight online'da Deat Knight diye geçen canavara çok benziyordu.http://img.donanimhaber.com/upfiles/112169/A648997126734A59AF65A79BB242EA7D.jpg burada soldaki canavara benzer bir tipti.

Bunlardan böyle nöbet tutanları oluyordu onları adamımız gidip kılıçla dövüşüp kesiyordu.

sonra kalenin içinde ilerliyorduk yer altına doğru iniyorduk topaç filan oluyordu esir olan insanları kurtarabiliyorduk ama oyun demo oldugundan açılmıyordu oralar.En sonra böyle Zincirle tavana bağlanmış salıncaklardan atlıyıp ilerliyorduk sona doğru.

Oyunu ben 1999 2000 2001 tarihleri arasında o 3 senelik zmanda oynamıştım.oyun belki daha eski olabilir ama oyun kesinlikle 3 boyutluydu yani yandan görmüyorduk 2d değil OYUN 3 Boyutluydu tekrar söyleyeyim de Prince of Persia demeyin yani :) 

Prince of Persia değil eminim

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam bu değil sanırım karakterimiz erkek ve insandı.Öldürdükleri canavar yani iskeletti

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

http://en.wikipedia.org/wiki/Soul_Reaver

Edit: Değilmiş oke. Ben karakteri iskelet anladım.

krypt tarafından 29/Eki/13 19:11 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

merak ettim lan :D

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam Metaslug oyunu olmasın.

http://www.youtube.com/watch?v=QUZWllxQjg8

http://www.youtube.com/watch?v=SFwMLD3qygs

JuMaN tarafından 29/Eki/13 21:28 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

blood vardı onu severdim ben :) midtown madness vardı o da güzeldi.

http://www.youtube.com/watch?v=CibO_6YBX_k

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

oyunu hatırladım ama ismini hatırlayamadım bnde oynamıştım senn gelemediğin sahnelerin birinde sandala binip bi adaya gidiyorduk sonra sandal kıyıya yaklasınca iskeletler saldırıyodu orayı bi türlü geçememiştim

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

hazır konusu açılmışken.

bir oyun daha vardı ben de aynı hesap bi oyun dergisinin verdiği demo cdden oynamıştım. oyunun ismi "populaiton". dünyanın en ilkel çağlarında geçiyor kabileler, beline bez bağlayıp gezen adamlar. age of tarzı bir strateji oyunu. odundan çöpten ev yapmışlar o evlerden asker üretiyosun herkes ilkel insan, muz ağaçları falan.

bırakın indirmeyi oyuna dair bir grafik bile bulamıyorum. googleda saatlerce arattım hiçbirşey yok ona dair. o oyunu bilen ve bulabilen olursa ne olur haber versin bir ara rüyalarıma giriyordu öyle bir oyundu. yıl olarak tam hatırlamıyorum ama 2000lerin başındaydı ya 2000 yada 2001 çıkışlı olması lazım. 

bulduuuuum ! :D

populous imiş ben population diye hatırlıyormuşum bulduuuuum !

http://www.old-games.com/download/6283/populous-the-beginning

buldum ya la :D

DadasAdam tarafından 29/Eki/13 21:26 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

blood vardı onu severdim ben :) midtown madness vardı o da güzeldi.

http://www.youtube.com/watch?v=CibO_6YBX_k

bildiğin anı yaşadım sanki mk şimdinin oyunlarını aratmıyor :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

beyler değil ya hiç biri 3 boyutlu olacak oyun.ben demo oynadıgım için kaleye yaklaşma var mı yok mu bilmiyorum.

bu blood u da hatırladım bir tane daha var.

uzay aracıyız aynı blood gibi bir yerlerde dolaşıyoruz diğer uzay araçlarını öldürüyoruz bir de onu söylerseniz çok bahtiyar olucam

bakın 3 oyunu arıyordum.

1.si bu konudaki 2.si blood du bulduk 3.sü de bu dediğim uzay mekiği var oklarla ileri geri yapıyorduk diğer uzay araclarını vuruyorduk filan.bir yardımcı olursanız çok çok çok sevineceğim.

TÜM OYUNLAR 3 boyutluydu beyler 2d değildi haberiniz olsun

Toplam Hit: 5642 Toplam Mesaj: 38