1Milyonkahraman.Org

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

biri açıklasın  genel olarak neden kurtarmalıyız bu nesli tükenen hayvanları?

enjoy i'm vaccinated
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

biri açıklasın genel olarak neden kurtarmalıyız bu nesli tükenen hayvanları?

Besin zinciri?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Adam sikmeye yer ariyolar.

La kim isini gucunu birakirda eli bos gonlu hos, kutup ayisinin kertenkelenin bocegin pesine duser ki ? Hele ki su devirde bide.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

Besin zinciri?

Milyarlarca tür yok olmuş bozulmamış da bu besin zinciri kutup ayıları yok olunca mı bozulacak?

Fatih tarafından 27/May/13 02:39 tarihinde düzenlenmiştir

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı
    ruhii bunu yazdı

Fatih bunu yazdı

Besin zinciri?

Milyarlarca tür yok olmuş bozulmamış da bu besin zinciri kutup ayıları yok olunca mı bozulacak?

Bi doktora bi tez mi hazırladın bu konu hakkında veyahut çok mu bilinçli bilgilisin güzel kardeşim? Bildiğin birşey varsa paylaş yanlış biliyorsak, doğrusunu senden öğrenelim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    ruhii bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı
    ruhii bunu yazdı

Fatih bunu yazdı

Besin zinciri?

Bi doktora bi tez mi hazırladın bu konu hakkında veyahut çok mu bilinçli bilgilisin güzel kardeşim? Bildiğin birşey varsa paylaş yanlış biliyorsak, doğrusunu senden öğrenelim.

Çatmadık hocam fikir belirttik, bu kadar tahammülsüz olmayın.

Ayrıca bir şey iddia ediliyorsa onu kanıtlamak iddia edene düşer.

enjoy i'm vaccinated
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

oldum olası sevemedim bu elemanları anlayamıyorum insana dair bir ton sıkıntı varken sadece bu hayvan meselesine odaklanıyorlar.

Ne yani kardeşim söylemesinler mi? diyorum kendi kendime ama sadece bu mesele üzerinden hareket yürütmek örgütlenmek bağış toplamak ve bütün çabayı ona harcamak vicdan masturbasyonu gibi geliyor bana

Öte yandan en azından birşeylerin derdini güdüyorlar onu bile yapmayanların varlığı bir nebze olsun bunları boş olmaktan kurtarıyor.

son tahlilde sokayım kutup ayısına yapacaksanız bana bağış yapın lan! evlenme teklif edecem param yok mal mal bakıyorum kıza

(arada kendi derdimide konuya dahil ettim gece gece kafa dolmuş yine mazur görün)

Keyr00t tarafından 27/May/13 04:29 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

Kutup ayıları kurtulacak da ne olacak? Varlıklarının yokluklarının insanlara ne katkısı var?

illa insanlara bir katkısı mı olması gerekiyor? dünyanın hakimi insanlar değil şu egodan kurtulun bi önce. 

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek
    LizardKing bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

Kutup ayıları kurtulacak da ne olacak? Varlıklarının yokluklarının insanlara ne katkısı var?

illa insanlara bir katkısı mı olması gerekiyor? dünyanın hakimi insanlar değil şu egodan kurtulun bi önce. 

evet insanlar, sen de gerçekleri gör bir an önce.

enjoy i'm vaccinated
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı
    LizardKing bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

evet insanlar, sen de gerçekleri gör bir an önce.

neye göre insanlar? bunu açıkla madem bana. hayvanlar olmasa insanlar dünyada hayatta kalamazlar. ama insan olmadan hayvanlar dünyada hayatta kalabilirler.

şimdi kimin dünyanın hakimi olduğunu düşün.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
Toplam Hit: 5507 Toplam Mesaj: 56