1Milyonkahraman.Org

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Şeyhim bu konuda çok yanılıyorsun.. yani insan oğlunun şuna buna ihtiyacı olmadığı konusunda..

öncelikle bokumuzdaki bakterilere muhtacız bunu bil yeter

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

gençler alıntı yaparken az idareli olun. son mesajı alıp gerisini silin felan. sayfanın ebesini sevdirdi de :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Bazı arkadaşlar kutup ayısının ne faydası var vs demişte..

Olay onların ne işe yaradığı yada yaramadığı değil, para için katledilen bir nesil var sonuçta..

O para kazanılmasa da insanlar yaşayabilir, ama onların yaşam alanları tahrib edildiğinde onlar yaşayamaz..

Zengin daha çok zengin olacak diye kos koca bir ırkı yok ediyor ibneler mesele bu..

Hea bunu düzenleyen organizasyon firmasının kutup ayılarını düşündüğü falan da yok aslında, onlar da pastadan ne kadar pay koparabilirizin peşindeler..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

http://www.1milyonkahraman.org/tr/biribenim/219239#

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Yalnız kimse eylemin konusunu okumamış galiba. Burada esas mevzu kutup ayıları değil. Buzullar. Onların bulunduğu bölge. Hani önlem alınıp bazı şeyler düzeltilmezse ileride sizin hayatınızı, yaşam alanınızı, doğanızı tehdit edecek olan yerler.

Bazı yorumlar beni çok şaşırttı. Gerçekten bilgili, hayat tecrübesi çok iyi dediğim, o gözle baktığım bazı insanlar bile ne kadar kıt görüşle yorum yazmış. Gerçekten yazık. Siz yaşamızına devam edin, bunlar önemsiz detaylar. Siz yalnızca kendi besininizi, hayatınız boyunca geçireceğiniz zamanın kalitesini düşünün. Gerisi nasılsa önemli değil. Keşke geçmiş nesiller dünyayı daha çok tahrip etseydi de gelecek nesillerin düşeceği durumlara biz düşseydik. O zaman da aynı yorumları yapabilecekmiydiniz merak ediyorum.

Söz gelimi herkes kapitalizme, tekelciliğe karşı. Herkes mangalda kül bırakmadan körü körüne bunun aksini savunuyor. Fakat onlarla bağlantılı bu tip mevzularda nedense gözlerimiz görmüyormuş gibi yorum yapmaya başlıyoruz. Bu da bazı konularda gerçekten başarılı olunduğunun ciddi bir kanıtı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bir ara tribe girmişim gece farklı semalarda uçuyorum nerden aklıma geldiyse bir başlamışım bağırmaya ulan kutup ayıları ölüyor allahsız şerefsizler o fokun ne günahı var lan diye (o ana kadar hiçbir fikrim yoktu bu konularla ilgili sadece hayvan severim) bir yandan ağlıyomuşum bir yandan dışarı çıkmaya çalışıyomuşum birader anlatıyor bende hafiften hatırlıyorum fok kısmını sonra arkadaşları filan aramışım tek tek yardım edek filan diye dışarı bırakmamışlar çıksam nereye gitceksem mk:D 2 sene oldu hala dalga geçerler. Canım sıkkın olsun kutup ayılarımı lan yine sorun üzülme olum filan. Buda böle bir anımdır. 

Konuyu okuyunca aklıma geldi araya iliştiriyim dedim.

Bu arada ben yaptıklarını destekliyorum. Aldıkları paralarla oraya harcadıkları paralar tabiki eşit olmayacak bu kuruluşunda birçok gideri var. Reklamlar organizasyonlar gibi. Ha yiyen varmıdır belki vardır ama bu onların çevreye yararlı olmaya çalıştığı gerçeğini değiştirmez.

Severim gp i . 

Onu bırakında ayı veriyolar mı ayı. 

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonick
    nonick's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

gençler alıntı yaparken az idareli olun. son mesajı alıp gerisini silin felan. sayfanın ebesini sevdirdi de :)

bunu yazacaktım lan önceki sayfadaki mesajları okuduktan sonra

hay
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Uzun uzun alıntılamalar yapıp yukardaki arkadaşın dediği gibi sayfanın ebesini sevmeden hayvanlara muhtacız diyenlere cevap vereyim.

Burada mantık hatanız olayı "İnsan ve Tüm Hayvanlar" olarak görmeniz.

Halbuki şu şekilde düşünülmeli: "İnsan ve Kutup Ayısı", "İnsan ve Panda" 

Çoğu canlı türünün tek başına hiçbir önemi yok. Hiçbir omurgalı veya memeli türünün yok olması, hatta bunların topyekun ölümü insanı zarar veremez.

Ama basit kilit görevdeki canlılar vardır, bunlar önemlidir. Mesela arılar ve birçok bakteri çok önemlidir.

enjoy i'm vaccinated
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

Uzun uzun alıntılamalar yapıp yukardaki arkadaşın dediği gibi sayfanın ebesini sevmeden hayvanlara muhtacız diyenlere cevap vereyim.

Çoğu canlı türünün tek başına hiçbir önemi yok. Hiçbir omurgalı veya memeli türünün yok olması, hatta bunların topyekun ölümü insanı zarar veremez.

Ama basit kilit görevdeki canlılar vardır, bunlar önemlidir. Mesela arılar ve birçok bakteri çok önemlidir.

O mantıkla bakarsan sadece insanın dünyadan yok olması dünya için hiç bir şeyi değiştirmeyeceği gibi üstüne fayda bile sağlar :) İnsan ne kilit canlıdır ne de dünya için faydalı bir yaratıktır.Bu durumda herhangi bir insanın katledilmesini normal karşılamalı ve "iyi oldu zaten dünyaya bir faydası yok insan türünün" diyerek umursamadan devam etmeliyiz senin mantığına göre.Canlıların yaşam hakkına saygı duymak zorundayız onlar böyle bir haklarının olduğundan haberdar olmasa bile.

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı
    Fatih bunu yazdı

O mantıkla bakarsan sadece insanın dünyadan yok olması dünya için hiç bir şeyi değiştirmeyeceği gibi üstüne fayda bile sağlar :) İnsan ne kilit canlıdır ne de dünya için faydalı bir yaratıktır.Bu durumda herhangi bir insanın katledilmesini normal karşılamalı ve "iyi oldu zaten dünyaya bir faydası yok insan türünün" diyerek umursamadan devam etmeliyiz senin mantığına göre.Canlıların yaşam hakkına saygı duymak zorundayız onlar böyle bir haklarının olduğundan haberdar olmasa bile.

Sana bu gelsin o zaman

http://forum.donanimhaber.com/m_75620614/f_//tm.htm#75620614

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 5533 Toplam Mesaj: 56