folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2. El Alınabilecek Araba Öneri???

2. El Alınabilecek Araba Öneri???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Müritler 30.000 TL Maksimum Bütçem Var...Dizel 2. El Bir Araba Almak İstiyorum...Ne Tavsiye Edersiniz?? Peugeout 207 1.4 hdi active Var Siyah 2007-2008 o civarlarda Ama Nasıldır???

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

2004 - 2008 arası Volvo V40 bulabilirsin sanırım. Sevdiğim beğendiğim bir otomobil.

Opel astra alınabilir.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı

2004 - 2008 arası Volvo V40 bulabilirsin sanırım. Sevdiğim beğendiğim bir otomobil.

Opel astra alınabilir.

Hocam Volvo Benzinli Ama...Zaten Borç Harç 30.000 TL Toparlayabiliyorum...Dizel Tavsiyen Var mı? 1.6 Motor iyi olacak sanırım...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m_cey
    m_cey's avatar
    Erkek

bende alıcaktım bir ara sonra vazgeçtim yatırım yaptım onun yerine.sana önerebileceğim araç o fiyata volkswagen jetta.dizeli de güzel ama lpg düşünürsen bu araçlara gayet uyumlu donatılıyormuş lpg sistemi bende araştırdığımda öğrendim.

http://www.sahibinden.com/volkswagen-jetta?price_min=20000&price_max=30000

Kuşkudan,karanlıktan çıkıp günün doğuşuna kılıcımı çekip geldim güneşte şarkı söyleyerek. Umudun bittiği kalplerin kırıldığı yere sürdüm atımı: Gazaba,yıkıma ve kızıl bir guruba vardım şimdi!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Birkaç hafta önce 30 bin civarına V40 bulmuştuk dizel. Ağır hasarı yoktu birkaç parçada boyası vardı. Büyük ihtimalle satılmıştır. Aranınca bulunuyor aslında. Arabada neler istiyorsun ona göre seçenekleri daraltalım. Mesela HB mi Sedan mı? Kaç model vs.

Birkaç ay önce 12 bin lira bütçe ile başlayıp 46bin TL'ye 0km Opel astra aldım mesela :D

Yukarıda da dediğim gibi önce hangi özellikte bir araç istiyorsun onu bulmalıyız :)

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Araba alıcaksan ya japon yada alman al.Başın ağrımasın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sksokullu
    sksokullu's avatar
    Erkek

ford focus 1.6 tdci 

SiYaH BeYaZ öLüM YaŞaM
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı

Birkaç hafta önce 30 bin civarına V40 bulmuştuk dizel. Ağır hasarı yoktu birkaç parçada boyası vardı. Büyük ihtimalle satılmıştır. Aranınca bulunuyor aslında. Arabada neler istiyorsun ona göre seçenekleri daraltalım. Mesela HB mi Sedan mı? Kaç model vs.

Birkaç ay önce 12 bin lira bütçe ile başlayıp 46bin TL'ye 0km Opel astra aldım mesela :D

Yukarıda da dediğim gibi önce hangi özellikte bir araç istiyorsun onu bulmalıyız :)

Hacı Dizel Olmalı...Jetta lar ilgimi Çekti Arkadaş Yazmış Yukarda..Harbi Kaliteli Arabalar..Şöyle 2007 falan bulsam 75-80.000 Km civarlarında siyah süepr olacak :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    KILICH bunu yazdı

Hacı Dizel Olmalı...Jetta lar ilgimi Çekti Arkadaş Yazmış Yukarda..Harbi Kaliteli Arabalar..Şöyle 2007 falan bulsam 75-80.000 Km civarlarında siyah süepr olacak :)

Yakıt fiyatları bu durumdayken kesinlikle dizel olmalı. :)

Jettaları da çok seviyorum. Sana tavsiyem aceleci davranma çok iyi fiyata istediğin arabayı bulabilirsin. Sadece sahibinden vs gibi sitelerde araç arama. Eş, dost, akraba ya söyle arabadan anlayan ile 2.el otomobil pazarlarına çık.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

jettaların tavanında sorun oluyor. tavan kaplaması çöküyor bir süre sonra.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 4455 Toplam Mesaj: 46