2. Kattan Atlayıp Adam Dövmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Götverenlikden başka bişey değil.O adamlara dalanları tutup dövüceksin sağlamından akılları başlarına gelecek.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

adanalı ceki cen aq ulan adam arabayı durdurup yardım ediyor ki orasıda görünmez köşe olabiltesi ıyüksek velet yolu yarılayıp geliyor adam napsın Allahtan kamera varmış

matematik24.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ya şöyleo rospu evlatlarından ülkeyi temizlemek lazım ya hala kaldımı bu barzolardan

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    myblackworldweb bunu yazdı
    Ayazz bunu yazdı

Acayip güldüm ya. Acaba hangi mahallede olmuş bu olay gidip de görmek lazım. Bu şehrin her yeri olaylı. Dün gece de silahlar patladı büyük bir kavga cıktı gece 1-2 sularında. :D

hocam hangi mahallede silahlar patladı :)

geçen gün bizim mahallede bir kavga çıktı esrar satıcıları arasında.

(Meydan mah. hava alanının dimi. 30 saniye yürüme mesafesi ile havaalanının giriş kapısındasın.)

6 tane pompalıyla atletle koşuyor adam. birer birer dağıtılacak anlaşılan :)

karısına bağırıyor fişek ver fişeeekk..  kadın oradan damdan bağırıyor. hepsini geçen gün sıktınız mahmut. :):)

çok fazla karışık mahalleler var hocam adana da . ama çoğu adana lı değil bu kavgayı yapanların..

O daha bombaymış :D Yurt mahallesinde oldu benim dediğim olay mavibulvara yakın. Evin az ilerisinde kumarhane gibi bir şey var. Güya dernek adı gece olunca kumara dönüyorlar. Heralde anlaşamadılar mı naptılar kavga çıktı baktım silah sesleri geliyor :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Cahillik işte halbuki burda adamın değil çocuğun suçu var adam hatalı olmamasına rağmen inip çocuğa yardım etmeye çalışmış.Kavga tamamen mahalle sakinlerinin koyunluğu. Bu arada başlıkta belirttiğin üzere atlayan adam mı dövmüş yoksa arabadan inen mi oda ayrı bi mesele:))

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

adananında adı çkmış 9 a inmez 8 e :D istanbulda bunlardan kaynıyor akıl almaz adamlarla karşılaşıyorum gün içinde cahillik almış başını gidiyor

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek

Şoförün kolumu sarılı, kırık  yada incinmiş halde nasıl araba sürüyor! ben olsam 3.kattan bile atlarım o ibneyi dövmek için...

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Vay arkadaş... Minibüstekiler de zaten çarptıkları çocuk ile komşuymuş. Kaçmamış durmuş ve ambulans ramış, çocuğa yardım etmiş. Çocuk hatalı, adam kazadan sonra yapbileceği ne varsa yapmaya çalışırken adama dalıyorlar... İşte bu adama dalanlar temiz bir sopayı hak ediyor...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

kimsede demiyor ki mk, çocuk arabaya çarpmadan önce yere düşmüş öyle çarpmış arabaya adam gayet gelmesi gerektiği hızda düz bir şekilde seyir halinde çocuk amfetamin gibi bisiklet sürerek geliyor yardıra yardıra korkudan düşüyor arabaya çarpıyor.

bunu anlamak çok mu zor anlamadım ki, orda o adamın silahı olsa vursa bende savcı hakim olsam vs izlesem adama 1 gün bile hapis vermem mk.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek

hahah :D iyi güldüm sabah sabah

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
Toplam Hit: 7027 Toplam Mesaj: 56