2. Kattan Atlayıp Adam Dövmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

atlaması filan havalı da inince dayak yemesi kötü oldu  :D

Zalimcocuq tarafından 15/Eki/13 10:00 tarihinde düzenlenmiştir

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek

Ondan sonra da vay efendim olimpiyatlar Turkiye'ye neden verilmedi. Ananin bilmem neyinden dolayi verilmedi amkun kömür tozlari sizii, nasipsiz piç kurulari...
    Bu barzolardan daha cook var hem de heryerde. Bu ulkeden her sey beklenir. Bos gezilmez. Selam vermedin diye gecen gun benim kuzene dalicaklarmis. Kafalar iyi tabi bu ibinelerin, 3 ununde anasini bellemis taekwando ile helal olsun. Gittigimde birinin de bacagi kirilmisti. Digerinin kolunu da ben kirdim. Siken Yarar Yapacak Hicbir Sey Yok.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Adana işte ne bekliyodunuz, her üç kişiden 4üne silah düşen bir memleket

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

He lan gelmeyin buralara, pis kotu buralar. Aman diyim ha yolda yururken vururlar sizi. Siz cennet gibi sehirlerinizden cikmayin. Adana bize kalsin :) Sikerler.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

magandalıkla, ayılıkla, horozlanmakla övünmek anca cahil, cühela, boş kesimin işidir. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

He lan gelmeyin buralara, pis kotu buralar. Aman diyim ha yolda yururken vururlar sizi. Siz cennet gibi sehirlerinizden cikmayin. Adana bize kalsin :) Sikerler.

adam küsmüş size :) tamam la adanada güzel :f

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde anlaşılan Adanayıda Yunanistana itelemek lazım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Hocam sizin orda denizli mah. Nasıl biryer, gecen sene sygic navigasyon yüzünden mahalleye girdim Bi baktim polis arabasini pompali ile kovaliyorlar.. Insanlar harbiden şaşırmış. .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

magandalıkla, ayılıkla, horozlanmakla övünmek anca cahil, cühela, boş kesimin işidir. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    Triumph bunu yazdı

Toplam Hit: 7032 Toplam Mesaj: 56