folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2 Rekat Şükür Namazı Ve Başbakan ( Peygamberliğe Giden Yolda-1 )

2 Rekat Şükür Namazı Ve Başbakan ( Peygamberliğe Giden Yolda-1 )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Ne kadar bu tür yazı görürsem başbakana olan sempatim artıyor açıkçası :)

böyle bir başbakana sempatin bu tür şeylerle artıyorsa bunun haberi hazırlayanla veya konuyu açanla ilgisi yoktur.

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yakında tanrılığa terfi eder. Zeus'un oğlu tayyip :|

λ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yuh yaa  tapın  artık  herife iyicene olmaz böyle yalakalık

Hem dini bilmezler birde din üzerinden siyaset yaparlar ulan bari dinini tam öğren de ona göre bari alet et siyasete ne memleket yönetmesini bilirler ne siyasetten anlarlar ne dinden anlarlar ama hepsini biliyormuş gibi ahkam keserler

Ali bardakoğluda adamına göre diyanetçi maşallah soru sormuşlar kardeşim cevap versene diyanet adamısın bilinçlendir milleti yaptığı yanlışsa yanlış de doğruysa doğru din adamısın sen siyasetçilerin adamı değil topluma hitap eden bu adamların yanlışı varsa din adına açıklamarında deki yanlış millet örnek alıyor bu adamları bak sonra sen açıklama yapmayınca birileri daha çok sempati duyuyor :) 

Yakında hitaplar filan değişir yandaş basında Başbakan Hz. Tayyip erdoğan r.a filan :) millete şaka maka galiba peygamber oldu heralde der 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

erbakana peygamber diyen zihniyetin değişmediğini görüyorsunuz.değişen birşey yok. aptallaşmış insanların devamı...kurtuluş savaşında bile ben peygamberim diyen şerefsiz şeyh eşref gibilerin devamı...

dini istismar edenler şerefsizlerdir..ve ilelebet şerefsiz kalacaklardır..şerefli olsa dini sömürme aracı olarak kullanmazki.

serdar @:

cebitte diyanet görevlisi kadınla konuştum bu diyanet insanları tarikat lere karşı bilinçlendirsin diye amma fos...

cebitte diyanetin ne işi var diye soranlar olabilir :) normaldir akepede ordaydı :)

bi Allahın kuluda tayip peygamberimiz değildir gerizekalı dini lekeliyor diyemiyor kardeşim :) yazık.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

bi Allahın kuluda tayip peygamberimiz değildir gerizekalı dini lekeliyor diyemiyor kardeşim :) yazık.

Yok Hocam onlar akp den gelen her şeye gözü kapalı körü körüe bağlandıklarından ben eminim bu sözlerede acaba mı demişlerdir çünkü o adam 2. bir peygamberdir dedğinde oradakiler gaza gelip alkışlıyor olayın vahimliğe bakın :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

tayyip hakkında böyle yavşamış düşünceler beslemeyen bir orospu çocuğu daha görmedim.

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

tuzun kuru olunca böyle olur

Hayır hocam milletin tuzu kuru ki böyle haberlere takılıyorlar :)

Hani eleştirecek şey kalmadı; karın tok sırt pek, başbakanın başbakan olması engellenemiyor son çare olarak bu yöntemlerle bok atarız da rant kaybeder.

Benim anladığım bu olduğu için sempatim artıyor. Kişisel görüş tabii.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

vukuat bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Hani eleştirecek şey kalmadı; karın tok sırt pek, başbakanın başbakan olması engellenemiyor son çare olarak bu yöntemlerle bok atarız da rant kaybeder.

bir film dönüyor ama codec in yok

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

vukuat bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

Eleştirecek şeyler çok sadece akpnin kendi içinden birinin tayyibe tapılmasını isteyecek aşamaya geldiği kadar zihniyet bozukluğu olduğunu söylüyor akp içinde. Karnımız çok şükür ölmeyecek kadar yiyecek görüyor ama insanca yaşamak değil bu. Sadece ekmek yiyerek ölmeden yaşayabilirsin ancak insanca yaşayamazsın. Bu insanca yaşayamama sebebimiz olarak şuanda bizi yönetenler gösterilebilir sanırım. Tabi birde ona tapan, ülkenin sonunu düşünmeyen yalakalarda eklenebilir. İşte arkadaşın burda değinmek istediği çakma dindar akplinin zihniyet bozukluğu yüzünden başımıza geçirilmesi. Senin ülkeyi satan adama sempatin artıyorsa kişisel düşüncendir saygı duyarım ancak Ben nedense bu cahiller sürüsünden oluşmuş padişahlık gibi yönetilen partiyi görünce tam tersine nefret duyuyorum.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

twilight_flame bunu yazdı:

Eleştirecek şeyler çok sadece akpnin kendi içinden birinin tayyibe tapılmasını isteyecek aşamaya geldiği kadar zihniyet bozukluğu olduğunu söylüyor akp içinde. Karnımız çok şükür ölmeyecek kadar yiyecek görüyor ama insanca yaşamak değil bu. Sadece ekmek yiyerek ölmeden yaşayabilirsin ancak insanca yaşayamazsın. Bu insanca yaşayamama sebebimiz olarak şuanda bizi yönetenler gösterilebilir sanırım. Tabi birde ona tapan, ülkenin sonunu düşünmeyen yalakalarda eklenebilir. İşte arkadaşın burda değinmek istediği çakma dindar akplinin zihniyet bozukluğu yüzünden başımıza geçirilmesi. Senin ülkeyi satan adama sempatin artıyorsa kişisel düşüncendir saygı duyarım ancak Ben nedense bu cahiller sürüsünden oluşmuş padişahlık gibi yönetilen partiyi görünce tam tersine nefret duyuyorum.

Yani adam ülkeyi satıyor ve siz bunu değil de peygamberliği tartışıyorsunuz (:

Nasıl ülke satmak, böyle bir konudan önemsiz anlamadım gitti.. İki kelime ezberlemişsiniz her tarafa bağırıyorsunuz :) Tayyip satıyor! Sat sat ne bitmez ülkeymiş arkadaş. Çocuk inanmaz buna.

Toplam Hit: 3719 Toplam Mesaj: 28