folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2 Senedir Çakıyorum

2 Senedir Çakıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

Selam Beyler Ben Anadolu Lisesinde Okuyorum Ama 2 senedir Çakıyorum Bu sene Atıcaklar Ozaman napıcam aq:S

Sizce Bu sene Geçirirlermi Dersler Bu senede berbat aq:S

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

boyle gereksiz konular acmayin forumda darbe yaptiracaksiniz en sonunda.
    ogreci bilgilerini vereyim torpil yapacak birileri cikar diyemi bekliyorsun,

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Olur öyle de lise çifte dikis gitmek için biraz erken.

Anadolu liseleri zor oluyo ya konus sen mudurle fln baska okula gecmeye calis cok kolay okullar var hele ozele gitme sansin varsa havada kaparlar yeterki sen sey de iste ben gecis yapmak istiom piskolojim bozuk siz beni gecirin bende okul puanınızı düşürmiyim ikimizde mutlu olalim fln de

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    Kal a.q :D  olm kopya cek kopya ben 4 senede bitti lise yemın ederım paso kopya ile geçtim :D baska birşey yok.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

at olayı olabilir ..benim arkı szekter ediceklerdi ..holy'nin dedii gibi özele geçti ..herif hem gittiği okulda dereceye girdi ..hemde öss de okul puanı açısından fayda gördü1 ..özele olmasa bile düz liseye geçsen senin için yine süper olur ..ama sakın süper liseye geçme ..ben geçtim :D ..pişman oldum :) ..Anadoluda kalsam öss için okuldan da yüksek bi puan alıcaktım ..süper lisedekilere boş-beleş vermişler notu ..ortalamaları 4.50-4,75 arası idi ..öss için alacağım ağırlıklı orta öğretimbaşarı puanım dolaylı olarak züküldü1 ..gerçi süper lise kalkacak neyüm diye bişi vardı ..haberim yogh soradan olanlardan :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    ya ben bu eğitim sistemine her ne kadar komple karşı olsam da . anadolu liselerinin daha kaliteli eğitim verdiği gerçek yani şöyle sölim ben anadolu lisesi mezunuyum ordan biliyom.gerçi benim zamanımda samsunda 2 tane anadolu lisesi vardı hatta 2. bizim girdiğimiz yıl açıldı.şimdi 15 tane sayarım a.q. samsunda . keşke ipin ucunu kaçırmasaydın da devam edebilseydin.. anadolu liseleri bu kötü eğitim sisteminin iisidir..yani kötünün iisidir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    eğitim bazında diyecek söz yok ..mükemmel :) ../benim bırakma sebebim çakma olayı falan değildi zaten :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca anadolu lisesinde okuyorsun ve çift dikiş gidiyorsun? Yabancı dil mi ağır geliyor yoksa harbiden saldın mı? Geçmek istiyorsan biraz farklı ol eskisinden iyi halden geçirirler.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Afyon
    Afyon's avatar
    Erkek
    a.q nasıl kalıorsun anlamadım gitti orayı kazanamk için biraz çalişman gerek değilmi oraya bedavan gelmedin herhalde ? 
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca sen limitleri zorlamisini bu dakikadan sonra sana ders calis falan demeyecegim :D ...Çözüm BURADA :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek

Son sınavlara biraz bak ve ne nazarla bakarsan öyle oluyor... Allah Yardım Eder inşallah sana..

Bende lise sonda Anadolu Teknik Okudum çakıyorudm 5 tane vardı :) En Son diplomayı verdiler öyle çıktım...

ALLAH yapar, Kullar ŞAŞAR!

Toplam Hit: 2931 Toplam Mesaj: 21