folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2006 Opel Vectra Hakkinda

2006 Opel Vectra Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Hazır görmüşken bu janttaki kırmızı şeriti nerelerde boyatabiliriz (İzmir). Orjinalinde var, ojeyle ufak tefek sürtmeleri vs kapatıyorum ama boyatırsam tadından yenmez. 

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    legendary bunu yazdı

Hazır görmüşken bu janttaki kırmızı şeriti nerelerde boyatabiliriz (İzmir). Orjinalinde var, ojeyle ufak tefek sürtmeleri vs kapatıyorum ama boyatırsam tadından yenmez. 

plasti dep en ucuzu heralde.

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

araba 80 bin km de olsa düşünür de o kmde ama sakın alma derim ve özelikle vurguluyorum acelen yoksa bayramdan sonra kişa doğru almani şiddet ile öneririm şuan piyasalar 2-3 bin lira kafadan yukarda.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    legendary bunu yazdı

plasti dep en ucuzu heralde.

hocam benim jantlar siyah hamann aynı bundaki gibi kırmızı şerit var. Sadece o şeriti boyamak istiyom, bikaç jantçıya götürdüm yok lastiği sökcez vs vs çok masraf çıkardılar. Bu senin dediğin plasti dep e baktım ama uygulama nasıl olucak? önce mevcutu zımparalamak mı lazım bilemedim? Birde normali alüminyum gibi parlıyor plasti dep te de aynı olurmu? Foto ekledim aşşağıya

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

hasar kayıtlı olması bastan bitirir , ancak takıntılı değilsen 1.9 motor size agır gelirki otomatik vites olması dezavantaj fiyatıda sallamasyon bu arabanın piyasalarını  iyice öğrenin o para alternatifleri araştırın golf önermişler  yada honda bakarbilirsin.

honda civic 2007 117 bin manuel hem satması kolay  , hem  tutulur bi araba     

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ogretmenden-cok-temiz-2007-honda-civic-177091787/detay   

2012 model 62binde bir ws poloda alabilirsin

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasizzz-2012-model-polo-177220948/detay

Volkswagen%20Polo%201.2%20Trendline%202012%20Model%2034.000%20TL%20Sahibinden%20satılık%20ikinci%20el%20Siyah%20renk

opel alan pişman olur..

....
Toplam Hit: 1935 Toplam Mesaj: 16