2007 OKS (A.Q)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    ben lgsye girmiştim eskiden 70 yapmıştım maksimum, 39 net yaptığım bile olmuştu.. sınavda 83 yaptıydım :) çok takma rahat ol. rahat olmayı becerirsen çok rahat başarırsın

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:
    -----------------------------
    ben lgsye girmiştim eskiden 70 yapmıştım maksimum, 39 net yaptığım bile olmuştu.. sınavda 83 yaptıydım :) çok takma rahat ol. rahat olmayı becerirsen çok rahat başarırsın
    -----------------------------
    fistan hoca dogru demiş. benm olayda aynıydı :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhbir
    muhbir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kafam karıştı çalışıyımmı çalışmıyımmı kimis io çalış birsi dio aklın karışır

son bir karar aliim

yada bir anket yapalım sınavdan 1 hafta önce çalışmak mı daha ii çalışmamak mı :D

muhbir-tbt@hotmail.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    ben her deneme sınavında 70 nete felan vuruyom.bi ara çözdüm 2006 oks sorularından 70 tane , 65 net bıraktım.diploma notuı da 4.50 felan , o da hocalar 50 puan felan getirir diyolar.inşallah bi anadolu lisesine girecem. ( lisede e.a istediğim için--hukuk tercih edecem de :D )

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

olum oks dediğin hiçbişeydir bak mesela ben lise 2 deyim liseye başladığımdan beri zayıfsız karnem olmadı ilk dönem 3 tane zayıfım vardı ama bu boş kafamla bile girsem çok rahat 70 net yaparım.. hem ben oksye girdiğimde 65 netle girmiştim bursanın 3. anadolu lisesindeyim.. artık çok geç ama seneye girceklere tavsiyem 7. sınıftan itibaren lise 1 ve lise2 konularına çalışmaya başlasınlar onları yapabildinmi oksdekiler vız gelir tırıs gider ;)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Olum ben gireli 2 sene oldu o sınava =D lan çok komikti =D o zamana kadar test kadıdı nedir bilmeyenler :D heyecan yapanlar fln :D

Benden sana tavsiyeler;

Heyecan yapmıcan kesinlikel

O kadar net yeter anadolu lisesi için ;)

Fazla çalışıpta beynini bulandırma ;)

Ben naaptım;

Ders çalışmadım ama derste anlatılan konularıda kaçırmadım

Zeka vardı zaten :D

Hiç kasmadım Heyecan fln sıfırdı olsada olur olmasada olur hesabı

Zaten o zamanki puana göre 800-850 arası puan yapıodum ondan kasmadım

Fazla soru çözmenin fln faydası var diyenler için;ben 3000 çözdüm anadolu lisesine girdim,arkadaş 20000 çözdü(güvender fln) süperden dönme anadolu lisesine girebildi zorla.

Sabah evden biraz erken çık trafik çok pis oluyo :D

Bide işe yarıyomu bilmiyom ama çikolata bnm uğurumdur :D sabah milka çikolata aldım antep fıstıklı,onu tıkındım gidene kadar =) 

No panic,No work=QUİZ COMPLETED =D hadi başarılar ;) 

:)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    eger matematık bı 12 netse dıerlerıde ortalama 20 falansa raat raat gırersın :) takma fazla ben cok zor bişi beklıodum kolaydı ...matematık hariç :D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Çalış ama fazla deil :D

Sınavda

Fen 12net

Mat 13 net

Sosyal 14 net

Türkçe  19 netdi

394 puan aldım.İzmir anadoludayım :)  kafan heralde karışık olcak aq :D bn kafayı yiyodum lan sınavdan 1 ay önce :D

:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    hocam sen yine iyisin bende oks sınavına giriyom senin netlerin benden fazla a.q. ben anadolu lisesini tutturursam çook şükür ben fatih de gircem

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
Toplam Hit: 6534 Toplam Mesaj: 40