folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 2011 Model Dizel Polo Yay İşareti Yanıp Sönme Sorunu

2011 Model Dizel Polo Yay İşareti Yanıp Sönme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Egr yenilemeyin iptal ettirin bizim S40'ta Egr&Dpf sorunu çıkmıştı Egr değişip Dpf temizletmiştim ama iptal ettirmediğime pişman olmuştum..

Kendine İyi Bak ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Valla bakacaz caresine artik. İnşallah tekrarlamaz.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Valla bakacaz caresine artik. İnşallah tekrarlamaz.

hocam inşallah mı maşallahı bıraksana

ya yaptır ya iptal ettir 

yolun ortasında başına iş açaacksın yol gidiyosun her gün bi dünya değer mi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek

Isıtma bujisi arızası. bütün araçlarda olan şey.

Şimdi sanayiye gidersin mazotu nerden alıyosun der.araçların bütün arızaları yakıttandır der.

Tipik türk tedavisi.

doktara cigerim agrıyo de sigara içiyormusun der.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kardelen442 bunu yazdı

Şimdi sanayiye gidersin mazotu nerden alıyosun der.araçların bütün arızaları yakıttandır der.

Tipik türk tedavisi.

Türkiyedeki bütün araçların 2 arıza sebebi var

1. Yakıttan 

2. Yollardan

onun dışında hor kullanma vb. Ayrı şeyler araçların ilk 5 yılındaki arızaların asıl sebebi bu üstteki 2 sebep , şöyle düşün

hasta oluyorsun hastalık sebebi ya yediğinden içtiğinden oluyor yada soguktan 

diğer hastalık nedenleri çok daha düşük.

aq arabasını düzgün yolda düzgün benzin ile yetkili servisinde periyodik bakımını yaptırdıktan sonra bozulmuyor ki biz sanayi ile kanka oluyoruz ucuz diye hep orada kalıyoruz sora

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    kardelen442 bunu yazdı

Tipik türk tedavisi.

1. Yakıttan 

2. Yollardan

onun dışında hor kullanma vb. Ayrı şeyler araçların ilk 5 yılındaki arızaların asıl sebebi bu üstteki 2 sebep , şöyle düşün

aq arabasını düzgün yolda düzgün benzin ile yetkili servisinde periyodik bakımını yaptırdıktan sonra bozulmuyor ki biz sanayi ile kanka oluyoruz ucuz diye hep orada kalıyoruz sora

Doğan bebek bile hastalıklı doğuyor. Kaldıki araçlarda olmasın.Ülkemizde bütün arızalar yakıttandır denilmesi . Bir akaryakıt işi yapan birine garip geliyor.

Kaldı ki resmi 24 saat otomasyonla izlenilen istasyonlar için. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kardelen442 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    kardelen442 bunu yazdı

Tipik türk tedavisi.

1. Yakıttan 

2. Yollardan

Doğan bebek bile hastalıklı doğuyor. Kaldıki araçlarda olmasın.Ülkemizde bütün arızalar yakıttandır denilmesi . Bir akaryakıt işi yapan birine garip geliyor.

oyüzden kırsaldaki opet vb bilindik markalardan bile benzin alsak araba bi bocalıyor

frenchise olmayan shell ve bp yani kendi şubeleri ise her zaman onlardan yakıt almayı tercih ediyorum sebebi motor kendisi belli ediyor zaten ses güç 

sorsan hepsinde 24 saat pompa koruması var ama hepsinden gelen benzin farklı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    kardelen442 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    kardelen442 bunu yazdı

Tipik türk tedavisi.

1. Yakıttan 

2. Yollardan

oyüzden kırsaldaki opet vb bilindik markalardan bile benzin alsak araba bi bocalıyor

frenchise olmayan shell ve bp yani kendi şubeleri ise her zaman onlardan yakıt almayı tercih ediyorum sebebi motor kendisi belli ediyor zaten ses güç 

sorsan hepsinde 24 saat pompa koruması var ama hepsinden gelen benzin farklı 

Kardeş akaryakıt işini bilen depolama , otomasyon, satış işini yapan birinden bilgi alman gerekiyor.Yoksa ben ayda bi depo yakıt alıyorum.

herşeyi çözmüşüm demekle olmuyor.türkiyede kim yakıt üretimi yapıyor. hangi dağıtıclara satıyor. depolama tesisleri nerde. Bilmek gerekiyorki.

firmalar ve yakıtlla ilgili yorum yapabilesin kardeş. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Tüketicinin yorum yapmaya hakkı yok yani ? Siz tüm benzinler çok iyi dediğiniz için iyi olacak o ?

Aynı markanın bile şubelerindeki benzin farklı bunu evet öyle hepsindeki benzin kalitesi aynı değil demek yerine

işi bilmeyen konuşmasın diyorsun, espiriyse bile hiç komik değil. Gülünç.

Arabaların en büyük 2 sorununu söyledim istediğini yazabilirsin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Tüketicinin yorum yapmaya hakkı yok yani ? Siz tüm benzinler çok iyi dediğiniz için iyi olacak o ?

Aynı markanın bile şubelerindeki benzin farklı bunu evet öyle hepsindeki benzin kalitesi aynı değil demek yerine

işi bilmeyen konuşmasın diyorsun, espiriyse bile hiç komik değil. Gülünç.

Arabaların en büyük 2 sorununu söyledim istediğini yazabilirsin.

Kardeş shell-bp firması dünya markası ise neden moil- remoil gibi pazar payı düşük firmalara dolum tesislerinde yükleme yaptırıp

Sonrada ben markayım benim ürünüm farklı  deme ihtiyacı duyar.

Kardeş sen hala markadan farklı ürünü almaya devam etki yabancı firmalar yaşasın.

Toplam Hit: 6759 Toplam Mesaj: 53
dizel polo yay i̇şareti yanıp sönüyor