folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder 2012 ÖSYS Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması [ ÖSYM ]

2012 ÖSYS Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması [ ÖSYM ]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    airteam
    airteam's avatar
    Erkek

Arkadaşlar biraz önce aradım Ankara merkezi daha bi bilgi yokmuş duyurulardan takip edin diyor başka bişey demiyor otomatiğe bağlamışlar sanki :) milleti bekletmekten başka bi işleri yok 1 ay oldu bi yerleştirme yapamadılar yazık walla ya

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bekleyin veya beklemeyin deseler bari.

gerçi hoş bu saatten sonra açıklanan hiç sınav oldu mu?

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

farkettiğim bişey var hep cuma günleri açıklıyolar demekki bugün açıklınacak :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.osym.gov.tr/belge/1-12637/2011-osys-yerlestirme-sonuclarinin-aciklanmasi-12082011.html

şöyle bir duyuru var, 15:00 den sonra açıklandığı olmuş. ama bu duyuruyu 1 gün önceden girmişler ve şuan herhangi bir duyuru yok. biraz karışık :)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Sabaha kadar bekledim açıklanır diye yok

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gakarsam bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

http://www.osym.gov.tr/belge/1-12637/2011-osys-yerlestirme-sonuclarinin-aciklanmasi-12082011.html

şöyle bir duyuru var, 15:00 den sonra açıklandığı olmuş. ama bu duyuruyu 1 gün önceden girmişler ve şuan herhangi bir duyuru yok. biraz karışık :)

fail: 2011 duyurusu

bende onu diyorum zaten.. 2011 de saat 15.00 de açıklanmış yani hala umut var gibisinden. biraz okuduklarını anlamaya yönelik çalışmalısın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Benim fikrimi sorarsanız açıklanmaz.Bu sbs açıklanmış bugün onun üstüne öss açıklanırsa bi daha açılmaz ösymnin sitesi :D 3  4 günü daha var bence.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek
    gakarsam bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı
    gakarsam bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

bende onu diyorum zaten.. 2011 de saat 15.00 de açıklanmış yani hala umut var gibisinden. biraz okuduklarını anlamaya yönelik çalışmalısın

konu başlığı: 2012 ÖSYS Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması [ ÖSYM ]

he means that if it was announced at 15:00 in 2011, there is a chance that it might be announced at the same time this year too.

belki böyle anlar

never say never...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    gakarsam bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı
    gakarsam bunu yazdı
    SharpShooter bunu yazdı

konu başlığı: 2012 ÖSYS Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması [ ÖSYM ]

la havle ...

SharpShooter tarafından 17/Ağu/12 10:34 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dyrnade bunu yazdı

Benim fikrimi sorarsanız açıklanmaz.Bu sbs açıklanmış bugün onun üstüne öss açıklanırsa bi daha açılmaz ösymnin sitesi :D 3  4 günü daha var bence.

sbs yi meb açıklıyor hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    airteam
    airteam's avatar
    Erkek

walla ben aradığımda bugünle ilgili bişey olurmu biz bilmiyoruz duyurulardan takip edin diyor sen bilmicende ben mi bilcem diyecektimde kapattım telefonu uyutuyorlar resmen bizi ya

Toplam Hit: 9417 Toplam Mesaj: 84