folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 2014 Yazı Planlarınız

2014 Yazı Planlarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Bu sene çok cırt geçti :D

Borçlar harçlar :(

Artık bu sene çalışıp 2015 içinn birikim yapabilirsek bi Alanya , Antalya , Kremlin Palace falan yaparız ...

Bu sene senden bır farkım yok :)

Duygulandım amk :) Fakiriz.com diye sitemi açsak ne yapsak.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

amelelik yapıcam, ciddiyim 3 ay 2500lira babalar gibi elektriğimi döşerim hacı

test 1 2
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

her yaz gibi bodrum gümbet ..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bodrum Alanya vs tatil yerlerinde sezon boyu çalışıcam büyük ihtimal son haftada bi alem yapar okula devam.

Aklınızda olsun 2 3 kişi iş arıyoruz oralarda hazirandan itibaren :D herhangi bir tatil yeri olur 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

Bu sene çok cırt geçti :D

Borçlar harçlar :(

Artık bu sene çalışıp 2015 içinn birikim yapabilirsek bi Alanya , Antalya , Kremlin Palace falan yaparız ...

Bu sene senden bır farkım yok :)

Duygulandım amk :) Fakiriz.com diye sitemi açsak ne yapsak.

Hahahahah :D

Hocam allaha sukur gecen sene Antalya Kremlın Palace falan yaptık 3 - 5 gun guzeldı , duygulanacak bısey yok :D olursa yaparız gezerız tozarız olmazsa avucumuzu yalarız :D

Allaha yıne de halıme sukur , ben sıkıntı cektım borc harc odedım ama evımı aldım , yatırım yaptım vss ... Sadece nakıtı tükettık :D seneye acısını cıkarırırz ınsALLAH :)

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    hsyN bunu yazdı

amelelik yapıcam, ciddiyim 3 ay 2500lira babalar gibi elektriğimi döşerim hacı

Amelılıge gerek yok ben ek iş yapayım dıyorum , işi de buldum şuandakı ısımden harıc aylık 750 lira alıcam yanı extra gelır demek 1 sene sonra 9.000 gibi bi para yapar :D bırak alanya antalya yı rusya ya gezıye gıdersın ama zaten 05:30 - 17:00 arası calsııyorum , amk o ısı de yapsam 17:00 - 24:00 yapıcam eve gel yat uyu 01:00 olacak :) 4 saat dinlenıp yıne çalış çalış çalışşş amk robot gıbı ...

İmza YOK !!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sonuncu
    Sonuncu's avatar
    Erkek

Ailemin yanına gideceğim ve mersinde susanoğlu sahilde lunaparkçılık yapıp hem eğlendenin dibine vurup hem para kazanacağım

Toplam Hit: 3045 Toplam Mesaj: 38