folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder 2016 Ortaöğretim KPSS Açıklandı

2016 Ortaöğretim KPSS Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Herkes 60-65 almış nasıl becerdiniz ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

On değilde devlet mulakatla adam alcam dedi . sınava girmeniz e gerek yoktu . Akp gençlik kollarına üye olmalıydınız . 

Not . tbt çok tembel miş . 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

72,99 da ben yaptım Bilgisayar Teknolojileri bölümü çıkarımı sizce birşeyler

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

71 küsürlerde almışım, gerçi okuyorum şu an ama Tapu ve Kadastro İstanbul Taşra Tekniker maaşı ne kadardır acaba?

Zaten okul 5 sene hazırlıkta da dayıyorlar. Tercih edilebilir mi?

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

On değilde devlet mulakatla adam alcam dedi . sınava girmeniz e gerek yoktu . Akp gençlik kollarına üye olmalıydınız . 

Not . tbt çok tembel miş . 

Badem bıyık yeter. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Roark bunu yazdı

Hocalar merhaba birşey sormak istiyorum bizim arkadas 66 puan almıs sıralaması 688.337 2 yıllık lojistik okuyor atama olur mu bu arkadasa ? 

Okul tercihi yaparken 2 yıllık lojistik bölümünün önü çok açık diye girdiler , hemen ptt'ye memur olunuyor geçen yıl 50 ile atama yapmıs bu yıl 61 le bizzat atanan adam tanıyorum dediler. 

Sizce ne olur ? 

Benim soruma cevap gelmedi yahu :D 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KareemSaid
    KareemSaid's avatar
    Erkek
    hydr bunu yazdı

92 puan türkiye 421.siyim :)

Tebrikler hocam.

Netlerin nasıl?

Bence bu potansiyelini dgs de de kullan :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek
    KareemSaid bunu yazdı
    hydr bunu yazdı

92 puan türkiye 421.siyim :)

Tebrikler hocam.

Netlerin nasıl?

Bence bu potansiyelini dgs de de kullan :)

Teşekkürler acikcasi niyetim birimci olmakti cok calistim insan gibi calismadim ama sinav istedigim gibi gecmedi cok dusuk modumdaydim sinav da biraz alisilmisin disindaydi bariz farkli bi sinavdi gk sorulari cok zordu  lisans kpss denemelerinde 100 110 net yaparken sinavda 85.25 net yaptim :s  

dgs degilde ataniyim oss kasacam  var kafamda biseyler sanki

bu arada sunu soyluyeyim calisin arkadaslar ben 26 yasindayim liseden mezun olali 7 sene olmus hayatimda ilk defa adam gibi calistim bunu biraz zor yoldan ogrendim ama oldu iste calisinca oluyo hedefinizi belirleyin kendinizi zihinsel olarak hazirlayin gerisi gelecek 

herneyse....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Ben göz göre bazı soruları gözden kaçırıp yanlış yapmışım. Sınav sonrasında sorulara tekrardan bakarken farkettim. Diğer türlü çözdüklerimi baz alarak 86-88 bandında bekliyordum ama dediğim gibi sorulara tekrar bakınca pek umudum kalmadı. Şimdiyse 80 puan gelmiş ve muhtemelen bi sikim olmaz bu puanla.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

amk keşke ön lisansdan girebilsem 95 felan çekerdim herhal

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 10429 Toplam Mesaj: 75
kpss