2023 DGS

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Harika bir insansın teşekkür ederiz.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bu ders saydırma işlemi devam mı örnek eskiden 2015 yıllarından önce aldığın dersleri başka bir okulda direk saydırma yapılıyordu. (Türkçe Tarih ingilzce hariç) bu durum devam ediyormu acaba ona göre girsem mi en fazla bu yaşta 4 yıllık okulu 3 sezonda bitiririm gibime geliyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Arkadaşlar bu ders saydırma işlemi devam mı örnek eskiden 2015 yıllarından önce aldığın dersleri başka bir okulda direk saydırma yapılıyordu. (Türkçe Tarih ingilzce hariç) bu durum devam ediyormu acaba ona göre girsem mi en fazla bu yaşta 4 yıllık okulu 3 sezonda bitiririm gibime geliyor.

her okulun prosedürü farklı. bazıları ders içeriği tutuyorsa sayıyor, bazıları ise tekrar alması gereklidir diyor, hocaların insafına kalmış.

ben bilgisayar öğretmenliğinden sonra 2 yıllık programcılık okumuştum, 20 tane dersten muaf ettiler, 1 yılda bitti okul :)

şimdi o 2 yıllıktan mühendisliğe geçiş düşünüyorum, bakalım 5 yılda aldığımız kaç dersi saydırabilicez.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı

her okulun prosedürü farklı. bazıları ders içeriği tutuyorsa sayıyor, bazıları ise tekrar alması gereklidir diyor, hocaların insafına kalmış.

ben bilgisayar öğretmenliğinden sonra 2 yıllık programcılık okumuştum, 20 tane dersten muaf ettiler, 1 yılda bitti okul :)

şimdi o 2 yıllıktan mühendisliğe geçiş düşünüyorum, bakalım 5 yılda aldığımız kaç dersi saydırabilicez.

tarih türkçe ingilizce matematik(calculus) fizik ve onları lablarını , girişimcilik is güvenliği vb harici bölüm derslerin sayılmıyor

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selox
    selox's avatar
    Erkek

Abi 270  lira nedir ya ??

Her Zaman İyiler Kazanır..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    selox bunu yazdı

Abi 270  lira nedir ya ??

valla günümüz şartlarında çok ucuz bence 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

ben bi 10 sene önce bilgisayar programcılığından mezun olmuştum, bende girebiliyor muyum :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

ben bi 10 sene önce bilgisayar programcılığından mezun olmuştum, bende girebiliyor muyum :D

Evet, yalniz kontenjanlarda kesip bicmisler.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

merhaba,

bugün başvurdum. ama geç kaldım sanırım. ders çalışmadım ve temmuzun ortasında sınav var. 1.5 ayda ancak youtubeden ders dinlerim sanırım.

teşekkürler paylaşımın için.

270tl ücret nedir ya... vicdan yok vallahi.

biz katsayı yüzünden engellendik. açığa yolladılar işletme okuduk bi işe yaramadı.

bizim zamanımızda okulda 50 kişiden 3 kişi üniye gidebiliyordu. şimdi herkes ünili olmuş.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

merhaba,

bugün başvurdum. ama geç kaldım sanırım. ders çalışmadım ve temmuzun ortasında sınav var. 1.5 ayda ancak youtubeden ders dinlerim sanırım.

teşekkürler paylaşımın için.

270tl ücret nedir ya... vicdan yok vallahi.

biz katsayı yüzünden engellendik. açığa yolladılar işletme okuduk bi işe yaramadı.

bizim zamanımızda okulda 50 kişiden 3 kişi üniye gidebiliyordu. şimdi herkes ünili olmuş.

geçen son 2 sene herkesi üniv e aldılar hemde millet güzel bölümlere girdi.

en büyük hatam ailemin ve sevdiğimin zorlaması yüzünden 2013 de mezun olduğumda eğitimime devam etmek yerine çalışmaya başlamak oldu.

Toplam Hit: 5728 Toplam Mesaj: 47
aöf lisans sınav önlisans dgs