2023 DGS

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

nasıldı sınav

Matematikte zaman yetmedi, 39 tane isaretledim. Zorluk gecen senelere yakindi, bu sinavda antremanli olup sinava girmek lazim, yoksa cozulemeyecek sorular degil.

Turkce'de de 6 tane yaptim. 

Mat 39 dogru, 0 yanlis.

Turkce 6 dogru, 0 yanlis.

Umarim cemaatin sonuclari da iyi gelmistir.

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    telekom bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

nasıldı sınav

Matematikte zaman yetmedi, 39 tane isaretledim. Zorluk gecen senelere yakindi, bu sinavda antremanli olup sinava girmek lazim, yoksa cozulemeyecek sorular degil.

Mat 39 dogru, 0 yanlis.

Paslanmışız artık, 3 sene önce benim de 35-36 doğruya 3-5 yanlışım vardı şimdi 25-26 doğruya 10-12 yanlış yapıyoruz.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    telekom bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

nasıldı sınav

Mat 39 dogru, 0 yanlis.

Sayısal puanın kaç hocam

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

genel sıkıntı süre yetmemesi.

neden bu konuda hala diretiyolar anlamıyorum. yap 3-4 saat millet rahat rahat yapsın soruları.

bilmeyen adam 10 saat dursa da yapamayacak zaten ama en azından bilen adam süre yetmedi diye fırsatı kaçırıyor.

tembel ve çalışkan ayrımı olarak evet haklısın ama birbirine yakın adamlar için süre belirleyici oluyor. Ben aynı soruları 15 dakikada yapıyorum sen 30 dakikada yapıyorsun ama ikimiz de yapıyoruz, e şimdi bana haksızlık oluyor geniş süre olması. 

Ha genele bakarsak çok eşşekçe bir sınav:D Abi zaten adamlar bir bölüme başkoymuş ve o bölüm üstüne gitmek istiyor, Bilgisayar Mühendisliği isteyen adama niye matematik soruyorsun sadece, alanla ilgili soru sor, mühendisliğin temellerini, ilerisini vs. sor bilen geçsin amk işte. 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Dgs ci degilim ama bilg muh isteyen adama matematik sorulur.

Muh alacagi derslerde g.matematik bunun uzerine dif.denk., numerik analiz, lineer cebir, ayrik mat, olasilik ve istatistik var. bu dersleri alacak kisiye temel matematik sormayip ne yapsin. g.mat. her seyi bilgini varsayip turev integral limit gibi mat 2 konulari isleyecek.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Bilgisayar mühendisliği yazacak varsa dm atabilir dgs girdik bölüme

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Muh alacagi derslerde g.matematik bunun uzerine dif.denk., numerik analiz, lineer cebir, ayrik mat, olasilik ve istatistik var. bu dersleri alacak kisiye temel matematik sormayip ne yapsin. g.mat. her seyi bilgini varsayip turev integral limit gibi mat 2 konulari isleyecek.

Matematik bilgisayar mühendisliğinin nerelerinde mutlaka ve mutlaka gerekli? Çok geniş bir bölüm. Adam network tarafına eğilecek, işin ne kadarı matematik? Adam sistem tarafına yönelecek, nekadarı matematik? Tabi ki sayısal bölümdür sorulur edilir de kişinin meslek eğilimi çok daha önemli, Türkiyede sayısal tabanlı bölüm işlerinde çalışanların kaç tanesi yukarıda saydıklarını bilir yapar? 

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

network tarafina gidecek kisi icin once g.fizik sonra elektronik devreler, devre teorisi, mantiksal devreler, bilg mimarisi, bilg aglari ve veri haberlesmesi gibi dersleri veriyorlar. matematik olmadan muhendislik olmaz hocam

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı
    telekom bunu yazdı
    telekom bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

nasıldı sınav

Mat 39 dogru, 0 yanlis.

Sayısal puanın kaç hocam

~325

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    dcpromo bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

Matematik bilgisayar mühendisliğinin nerelerinde mutlaka ve mutlaka gerekli? Çok geniş bir bölüm. Adam network tarafına eğilecek, işin ne kadarı matematik? Adam sistem tarafına yönelecek, nekadarı matematik? Tabi ki sayısal bölümdür sorulur edilir de kişinin meslek eğilimi çok daha önemli, Türkiyede sayısal tabanlı bölüm işlerinde çalışanların kaç tanesi yukarıda saydıklarını bilir yapar? 

Hiç bir tarafına gerekli değil inan.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 5788 Toplam Mesaj: 47
aöf lisans sınav önlisans dgs