folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 206 GTI Tüp Takılırsa ?

206 GTI Tüp Takılırsa ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

Salim bunu yazdı:
    -----------------------------

goldfinger bunu yazdı:

Salim bunu yazdı:

Corolla 1.6 ile samsun yolunda 150 ile giderken adam yanımıza yanaşıp,hadi beni geçin dedi bastık ibre 170 'de iken adam yanımızdan geçti ve ciddiyim adamı gözden kaybettik 10dk sonra yolda durmuş bizi bekliyor. :D

Ne dedim bu araba s***r dedi. :D resmen ezdi bizi.

Peki adamın arabası neymi ? :D

Tempra 2.0 16v ie

Bence tempra al. :D Tüp taktır hiçbirşey olmaz. :D

bence siz corolla nın hakkını verememiş siniz üç aşşa beş yukarı aynı sayılır arada 300cc lik bi fark var araçların kasa ağırlıklarınıda hesaba katarsak şarlar aynı gerçi

ben 1.3 corollayı 1.6 europa yla yiyorum

Hakkını verdik'de adam da tempranın hakkını verdi.170'den yukarı çıkmıyor işte araba yırtılcak ama adam ağlattı resmen sonrada takas dedik ben sizinkine dönüp araba diye bakmam diyor. :D

Ama olsun biz bir abinin arabada geçildik.Ama bizdede 1.6 tempra var 2.0 yükseltecez bakalım.Gel bir gün samsuna deneriz. :D

bi gün yürüyom öyle tek başıma karşıdanda bi tempa geliyo yavaş yavaş nolduysa arabanın motoru düştü zank diye yapıştı arabanın önü yere yapıştı babamın yanına gittim dedim böyle böyle oldu diye tempraların öyle bi sorunu varmış vaktinde zaten durup dururken yanmasıda başka bi olaydır bu arabaların bizdede sw 2.0 olanı vardı güzel arabaydı 5 ay içinde sattık ama çok sorun çıkarıyodu kaldiki babam 35 yıllık oto ustası...

l enfer c est les autres Sartre ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salim
    Salim's avatar
    Erkek

bizimki 11 yıllık araba 1 kere motoru düşdü durduk yere.Başkada hiçbir sorunu olmadı arabanın.

konuyu daha fazla çekmeyelim en iyisi. yeter bu kadar. :)

Salim ol Alim ol Hain olma !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

yazık olur performans için yapılmış bir araca tüp takarak sadece yazık edersiniz.

You think the game is over ? It has just begun ;)
Toplam Hit: 3532 Toplam Mesaj: 24