folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 206 GTI Tüp Takılırsa ?

206 GTI Tüp Takılırsa ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l33ts
    l33ts's avatar
    Erkek

Ephesus bunu yazdı:
    -----------------------------

Amcamda tüplü, sanırım 2006 model bi palio vardı hacı. Ben hep kaçırırdım hiç sıkıntısını görmedim arabanın. Pamuk gibi arabaydı hem konforu iyi, hemde küçük bi araba park derdinden tut bi çok sorunu ortadan kaldırıyo. Hemde anlamadığım bir şekilde çok çok az yakıyordu. İzmir'den Eskişehir'e 60 liraya geliyordu araba sen düşün :| Pekte tatlı arabalar çok severim :D

adam gti tüplü demis palio degil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

l33ts bunu yazdı:

Ephesus bunu yazdı:

Amcamda tüplü, sanırım 2006 model bi palio vardı hacı. Ben hep kaçırırdım hiç sıkıntısını görmedim arabanın. Pamuk gibi arabaydı hem konforu iyi, hemde küçük bi araba park derdinden tut bi çok sorunu ortadan kaldırıyo. Hemde anlamadığım bir şekilde çok çok az yakıyordu. İzmir'den Eskişehir'e 60 liraya geliyordu araba sen düşün :| Pekte tatlı arabalar çok severim :D

Bende demek istedimki görsel olarak aşağı yukarı aynı tarza yakın bi araba hem de gaz konusunda sıkıntısını görmedim. Neyin atarı bu ya okumamız var heralde saçmasapan yorum yapıyosunuz. Sonra olay çıkınca çıktı oluyo.

Avukat/Hukukçu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salim
    Salim's avatar
    Erkek

Corolla 1.6 ile samsun yolunda 150 ile giderken adam yanımıza yanaşıp,hadi beni geçin dedi bastık ibre 170 'de iken adam yanımızdan geçti ve ciddiyim adamı gözden kaybettik 10dk sonra yolda durmuş bizi bekliyor. :D

Ne dedim bu araba s***r dedi. :D resmen ezdi bizi.

Peki adamın arabası neymi ? :D

Tempra 2.0 16v ie

Bence tempra al. :D Tüp taktır hiçbirşey olmaz. :D

Salim ol Alim ol Hain olma !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l33ts
    l33ts's avatar
    Erkek

edit

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l33ts
    l33ts's avatar
    Erkek

Ephesus bunu yazdı:

l33ts bunu yazdı:

Ephesus bunu yazdı:

Bende demek istedimki görsel olarak aşağı yukarı aynı tarza yakın bi araba hem de gaz konusunda sıkıntısını görmedim. Neyin atarı bu ya okumamız var heralde saçmasapan yorum yapıyosunuz. Sonra olay çıkınca çıktı oluyo.

görsel olarakmı Allah aşkına güldürme beni ne atarı düzeltme yapıyorum eleştiri kabul edemiyorsan atma o zaman mesaj.

görselliği ne yapıcaksın gti motoruna gaz degdikten sonra bi anlamı kalmıyor gti olsun ne olursa olsun farketmez. beyinde sıkıntı, manifoldda sıkıntı sıkıntıda sıkıntı

gaz olayında görsellik diyorsun ya güldürdün beni Allah ta seni güldürsün :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Al işte bi anlamadan etmeden olay daha. Araba açısından görsellik dedim adam 206 peşindeyse ufak kıvrımlı arabalardan hoşlanıyordur diye düşünerek palioyu önerdim hoşuna giderse baksın incelesin diye hala bişeylerin davasındasın hadi git gülcenmi ne yapıcan işim gücüm var Allah aşkına ya.

Avukat/Hukukçu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    l33ts
    l33ts's avatar
    Erkek

gti e tüp taktırmayı düşünüyorum demiş tüplü araba önerin değil

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

ii bir usta ii bir marka takarsa hiç bir sorun olmaz senin arkadaşının manifoltunun patlayacağı varmış.ama lpgde şöyle bir sorun var yeni nesil motorlarda sübab zamanlayıcısı var gaza basma oranında enjektörlere benzin gönderiyo az basıyosan az benzin çok basıyosan daha yoğun benzin yolluyo ama bu ayarı lpgde tuturamıyosun ondanda sorun çıkarıyo bu ayarı yapmayı tek bi marka sağlıyor oda landi renzo boschla ortak çalıştığı için pcye bağlayıp ayar yapılabiliyor ama diğerlerine göre pahalı bi marka bende 206 1.4 var benzinli gayet memnunum 1 depoyla 650km yapabiliyom lpgye ihtiyaç duymadım hiç...

l enfer c est les autres Sartre ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

Salim bunu yazdı:

Corolla 1.6 ile samsun yolunda 150 ile giderken adam yanımıza yanaşıp,hadi beni geçin dedi bastık ibre 170 'de iken adam yanımızdan geçti ve ciddiyim adamı gözden kaybettik 10dk sonra yolda durmuş bizi bekliyor. :D

Tempra 2.0 16v ie

bence siz corolla nın hakkını verememiş siniz üç aşşa beş yukarı aynı sayılır arada 300cc lik bi fark var araçların kasa ağırlıklarınıda hesaba katarsak şarlar aynı gerçi

ben 1.3 corollayı 1.6 europa yla yiyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Salim
    Salim's avatar
    Erkek

goldfinger bunu yazdı:

Salim bunu yazdı:

Tempra 2.0 16v ie

bence siz corolla nın hakkını verememiş siniz üç aşşa beş yukarı aynı sayılır arada 300cc lik bi fark var araçların kasa ağırlıklarınıda hesaba katarsak şarlar aynı gerçi

ben 1.3 corollayı 1.6 europa yla yiyorum

Hakkını verdik'de adam da tempranın hakkını verdi.170'den yukarı çıkmıyor işte araba yırtılcak ama adam ağlattı resmen sonrada takas dedik ben sizinkine dönüp araba diye bakmam diyor. :D

Ama olsun biz bir abinin arabada geçildik.Ama bizdede 1.6 tempra var 2.0 yükseltecez bakalım.Gel bir gün samsuna deneriz. :D

Salim ol Alim ol Hain olma !
Toplam Hit: 3533 Toplam Mesaj: 24