24-25 Bin TL'ye Otomobil Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

tabiki opel al

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

honda civic güzeldir. sedan olsun istiyorsan elegance al 1.6 yok ben hatchback istiyorum diyorsan 2.0 type-r al

TheKorsans tarafından 26/Tem/14 12:47 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    glaurung bunu yazdı

2005 model hyundai getz'e biniyorum, tüplü mis gibi işimi görüyor, 1 ton mal taşıyor, abartmıyorum 1 ton taşıyor 800kg asansöre malı bindirdik de ben inmeme rağmen çıkarmadı malı, kilometrede max 25kuruş. 15bin lira civarı piyasası var.

eski arabam 2004 ü vardı araba küçük ama koltukların yatma olayı başka hiç bir araçta görmedim gerçekten iyi mal taşınıyor çok temizdi aracım sattım sonra era aldık dandik hiç beğenmedim şi,mdi arıyorum o aracımı satıp yine getz düşünüyorum ama 15 bin liraya yok

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek

tabiki volvo derim başka birşey demem hız desen hız konfor desen alası güvenlik desen güvenliğin babası zaten

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek

clio yada magen bakıcaksı ozmnn kucuk olanlarından vergılerıde kangoya gore ucuz olur  clio bulursan guzel olur az yakar yok dahada az yaksın dersen fiat ama onunda sıkıntısı sı sehır ıcı kullanımı ıcın tamam motor kucuk parcası pahallı ama az yakar

anahatarını kaybettın battın 500tl gerısını sen hesabla:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek
    gestapo26 bunu yazdı

tabiki volvo derim başka birşey demem hız desen hız konfor desen alası güvenlik desen güvenliğin babası zaten

mubarek ıyı guzel demısınde volvo ucuz araba degılkı benımde tercıhım olur ama pahallı araba:)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

abilerim bazılarınız bunu yazdıgım ıcın baban kızacaksınız belkıde sen cok sey ıstıyon dıyeceksınız ama ılk arabam olucak cevremde fazla arabası olan yok degısık. o yuzden fıkır alabılıcem sızler varsınız bazılarınız sadece marka solemıs bılıyosunuz kı markaların bazı aracları yakıtı su gıbı ıcıyor bazı modellerıde sadece kokluyor sımdı markaların bana bu modellerı ıle beraber solersenız yada sahıbınden lınk te paylasırsanız benı cok mutlu edersınız sızı yoruyorum ama kusura bakmayın :)

@kazasker1

valla hocam nerden alırsam alayım arabayı oranın dırek gıdecegım servısıne baktıracagım sorun varsa almıcam asla az para vermıcem garantıye alıcam tesekkurler tavsıyenız ııcın ;) bakımları 10bındemı ben 8-9bınde yaptırcam ;)

@glaurung

valla hocam ne keramettır ben burda yasadıgım mahallede hep hundai aldılar 4-5 tane var ama hıc memnun degıller hep bı servıs arıza modunda arabalar o yuzden hundaiden uzak duruyorum :)

@DeepInside

valla hocam 150000 bınden fazla araba almam ımkansız gıbı bırsey.

@solutionman

hocam manuel asıgıyım oto kullanmaya calıstım ama ınan kullanmadım bı kac kez denedım zevk vermıyor :)

@MbK

183 te benım hocam tavsıyelerınızı degerlendırecegım :)

@TheKorsans

hocam 2.0 motor benzını su sanıyor ogrencıyız :)

@serseri_1453

valla hocam 4-5 tane yedek yaptırrım o zaman ben o arabaya :))

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    realshadow
    realshadow's avatar
    Erkek

Temiz bi OPEL ASTRA al bence

BESIKTAS JK - Stay Hungry, Stay Foolish (Steve Jobs)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KsmBerk7
    KsmBerk7's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-2005-model-407-bakimli-6-ileri-140-hp-120865745/detay 407 en temiz arabadır hız yaparken sarsmıyor fiyat bakımından da en ideal araba budur karşim bi bak istersen

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

2005 2006 Ford focusları araştırmanı öneririm, HB yada Sedan .

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 5658 Toplam Mesaj: 47