24-25 Bin TL'ye Otomobil Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

abilerim bazılarınız bunu yazdıgım ıcın baban kızacaksınız belkıde sen cok sey ıstıyon dıyeceksınız ama ılk arabam olucak cevremde fazla arabası olan yok degısık. o yuzden fıkır alabılıcem sızler varsınız bazılarınız sadece marka solemıs bılıyosunuz kı markaların bazı aracları yakıtı su gıbı ıcıyor bazı modellerıde sadece kokluyor sımdı markaların bana bu modellerı ıle beraber solersenız yada sahıbınden lınk te paylasırsanız benı cok mutlu edersınız sızı yoruyorum ama kusura bakmayın :)

@kazasker1

valla hocam nerden alırsam alayım arabayı oranın dırek gıdecegım servısıne baktıracagım sorun varsa almıcam asla az para vermıcem garantıye alıcam tesekkurler tavsıyenız ııcın ;) bakımları 10bındemı ben 8-9bınde yaptırcam ;)

@glaurung

valla hocam ne keramettır ben burda yasadıgım mahallede hep hundai aldılar 4-5 tane var ama hıc memnun degıller hep bı servıs arıza modunda arabalar o yuzden hundaiden uzak duruyorum :)

@DeepInside

valla hocam 150000 bınden fazla araba almam ımkansız gıbı bırsey.

@solutionman

hocam manuel asıgıyım oto kullanmaya calıstım ama ınan kullanmadım bı kac kez denedım zevk vermıyor :)

@MbK

183 te benım hocam tavsıyelerınızı degerlendırecegım :)

@TheKorsans

hocam 2.0 motor benzını su sanıyor ogrencıyız :)

@serseri_1453

valla hocam 4-5 tane yedek yaptırrım o zaman ben o arabaya :))

tam bir hyundai cıyım ben hocam hyundai de sıkıntı yaşayan ilk kez duyuyorum pm ile ulaş bana araçları ne ne sıkıntısı oluyormuş

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek
    serseri_1453 bunu yazdı
    gestapo26 bunu yazdı

tabiki volvo derim başka birşey demem hız desen hız konfor desen alası güvenlik desen güvenliğin babası zaten

mubarek ıyı guzel demısınde volvo ucuz araba degılkı benımde tercıhım olur ama pahallı araba:)

dostum yaklaşık 2 ay önce volvo s70 t 5 aldım 15000 liraya arabada yok yok ısıtmalı hafızalı elektrikli ön deri koltuklar,hız sabitleyici,4 adet hava yastığı,abs ,esd ,sunroff,çift bölgeli klima,3cdli kaset çalar ve aklıma şimdi gelmeyen birçok özellik var ikinci elleri gayet uygun ve bu araçlarda ya ikinci yada üçüncü sahibi sen oluyorsun ben aracımdan çok memnunum araç almak isteyenler bide volvolara baksın derim bir çok modelinde şimdiki çoğu arabada olmayan birçok özellik bulunmakta

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek
    gestapo26 bunu yazdı
    serseri_1453 bunu yazdı
    gestapo26 bunu yazdı

tabiki volvo derim başka birşey demem hız desen hız konfor desen alası güvenlik desen güvenliğin babası zaten

mubarek ıyı guzel demısınde volvo ucuz araba degılkı benımde tercıhım olur ama pahallı araba:)

dostum yaklaşık 2 ay önce volvo s70 t 5 aldım 15000 liraya arabada yok yok ısıtmalı hafızalı elektrikli ön deri koltuklar,hız sabitleyici,4 adet hava yastığı,abs ,esd ,sunroff,çift bölgeli klima,3cdli kaset çalar ve aklıma şimdi gelmeyen birçok özellik var ikinci elleri gayet uygun ve bu araçlarda ya ikinci yada üçüncü sahibi sen oluyorsun ben aracımdan çok memnunum araç almak isteyenler bide volvolara baksın derim bir çok modelinde şimdiki çoğu arabada olmayan birçok özellik bulunmakta

90 model mercedese benzedi :)

volva guzel aracda lakın parca durumu nasıldır?

ne kadar yakar?

elden cıkarmak turkıye sartlarında ne kadar kolay vs vs bunlarıda dusunmek lazım...

unmmadık yerde Allah göstermesin bozuldu parcasını bulmak durumu nedır

herkes anlamaz volvadan bıde gecen senemı yazıyordu volva turkıyde senede 1000 arac satıyor dıye pahallı demenın nedenı bu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gestapo26
    gestapo26's avatar
    Erkek
    serseri_1453 bunu yazdı
    gestapo26 bunu yazdı
    serseri_1453 bunu yazdı
    gestapo26 bunu yazdı

90 model mercedese benzedi :)

volva guzel aracda lakın parca durumu nasıldır?

ne kadar yakar?

elden cıkarmak turkıye sartlarında ne kadar kolay vs vs bunlarıda dusunmek lazım...

unmmadık yerde Allah göstermesin bozuldu parcasını bulmak durumu nedır

herkes anlamaz volvadan bıde gecen senemı yazıyordu volva turkıyde senede 1000 arac satıyor dıye pahallı demenın nedenı bu

şimdi dostum parçası gayart ucuz ve bol miktarda bulunuyor hemde orjinal parça yan sanayi ürünlerini pek kabul etmiyor bu araçlar google amcaya volvo yedek parça diye sorarsan sana bir sürü alternatif çıkartır.Bu araçlarda yolda kalma diye birşey söz konusu değildir kendimden örnek vereyim arabada su olmadığı halde 550 km yol yaptım araç su eksik diye uyarıyordu ben dikkat etmedim sonuç araba o hararetle hiç bir sorun çıkarmadan ve performansından birşey kaybetmeden 550 km yol yaptı ve hala daha bir sıkıntı yok.Türkiyede satılmamasının sebebi bu araçlar fazla bilinmiyor adam diyor ona alacağım parayla gider reneult opel toyota alırım diye düşünüyo lakin bu aracı sürüp zevkini alsa volvodan asla şaşmaz

sen vaktinden sonra gelen sevdalı bir çiçeksin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

2003 freelander alırdım . senin yerinde olsam. 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

@sunyy2003

hocam bildigim ufak tefek moto sıkıntilari alt takim falan

@gestapo26

hocam s70 o model cok dusuk model yasi biraz genc olmasi onemli ;)

@serseri_1453

volvo baktimda hocam cok pahalli modelleeri

@my4

hocam cok yakar be bu :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

@sunyy2003

@gestapo26

@serseri_1453

@my4

ben derim ki . toyota . reno felan alacağına bunu al daha iyi . 35,40 kuruş yakıyordu sanırım bunlar .

tabii karar senin hocam. ben toyota da bindim renoya ada . hiç birinde yol tutuşu yok . hele 2013 toyota ya bindim . 

yol kalkış sistemi yok .frene bastığın zaman .araba 2 metre yürüyor :D sonra duruyor.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FLATRON
    FLATRON's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    dogan :D :D

Mayınlarda Sessizdir Ta ki ; Patlayana kadar: FLATR10.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

@sunyy2003

@gestapo26

@serseri_1453

@my4

ben derim ki . toyota . reno felan alacağına bunu al daha iyi . 35,40 kuruş yakıyordu sanırım bunlar .

tabii karar senin hocam. ben toyota da bindim renoya ada . hiç birinde yol tutuşu yok . hele 2013 toyota ya bindim . 

yol kalkış sistemi yok .frene bastığın zaman .araba 2 metre yürüyor :D sonra duruyor.

valla hocam yere yakin araba almayi dusnuyorum :)

dogan valla bu arabalardan fazla yakiyo be kardes :))))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

onu almam bunu almam yazmışsında

24-25 bin liraya da doğru düzgün araba yok hepsi salata bozuk arabalar

istediğin gibi ellenmemiş jilet araba bulman için 2-3 ay araman lazım gerekirse şehir şehir dolaşacan denk gelecekte...

ha şöyle düzgün binilcek arabalar 35-40k dan başlıo jetta fln alabilirsin

Toplam Hit: 5659 Toplam Mesaj: 47