folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 2.5 Litre Kola 4 Dakika !

2.5 Litre Kola 4 Dakika !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    qaMbLer bunu yazdı:
    -----------------------------

Yavrucum senin gibi bir "mal" - yanlış anlama senin ifaden-  böyle kola içme yarışına girip  havasızlıktan ölmüştü.... Koladaki CO2 kana karışıp zehirlemişti zavallıyı

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

ltcelik bunu yazdı:

Yavrucum senin gibi bir "mal" - yanlış anlama senin ifaden-  böyle kola içme yarışına girip  havasızlıktan ölmüştü.... Koladaki CO2 kana karışıp zehirlemişti zavallıyı

RaAmLis bunu yazdı:

suanda aldıgın 20ytl  bedavaya almış gibi düşünüyo olabilirsin

ama kısa sureden ictigin o kola kanında aşırı seker patlaması yaptı bu yuzden basın dondu komayada girebilrdin

nerden biliyosun dersen 19 yasındayım ve bugune kadar cok nadir su içmişliğim vardır devamlı ice tea ve kola içerek vücüdumun sıvı ihtiyacını karsıladım ve yaklasık 1 hafta once tip1 diyabet hastası oldugumu ogrendim sekerim 690 a cıkmıs bi sekilde hastaneye yattım

ömür boyu gunde 5 ine yapıcagım ama allaha sukurler olsun erken teshis sonucunda pankreasım tamamen bi,tmeden ogrendim ve diyetle insülün dozlarını bi hafta icinde yarıya indirdim 1 ay sonra belkide insülün kullanmayı bırakıcam inşallah

sonuc ne dersen 1 hafta öncek, hayatımla suandki hayatım 180 derece ters yemeklerim 4 dilim ekmek ve salatayla gecio ayranı bile 1 bardak icebiliorum en fala

üstteki mesajlarda tecrübeler konuşuyor, sanırım bunların üzerine birşey demek olmaz, qaMbLer sen de mallığını tescil ettirmek için mi açtın bu konuyu :))))) neyse ders çıkarmışsındır artık...

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    bu kadar etkilimi oluyor :|

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Yaptığın işmi be dostum :/

Ben bu insanları anlamıyorum.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    bu ipne nereye kayboldu :D ölmedi dimi :D

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyking
    uglyking's avatar
    Erkek
    bu bana bi şarkıyı hatırlattı : palavra palavra......

bugün ise hayat ,dünün de geleceğin de amk !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

uglyking bunu yazdı:
    bu bana bi şarkıyı hatırlattı : palavra palavra......

hocam önceki sayfalardaki postumdada belirttigim gibi kimseyi yaptıgım bişeye inandırmak zorunda deilim böyle bi lüksüm yok :) 

ama ben kendime güveniorm yine içebilirim ! :D gebzeye yakın biyerlerdeysen içerim bigün alırım 200 ytlni :P 

bu arada canlarım saolun ilginiz için ben iyiyim :D sadece canım kola cekio :d gece uyudum öğlen 2 de uyandım :D bişeyim yoktu :D iyiyim yani :D 

ayrıca fatih abi :D gelirsem bakarsın ne olcak :P 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    kola için soyunurum diyorsun yani

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    babacan miğden delincek asitli şey bayılır gidersn Allah korsun :D

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek
    pepsimi içtin ? coca cola ilk açıldığında asit onu kafaya diktiğin anca ağzın yanar asitten

Konumu silenlere inat kürdüm
Toplam Hit: 15063 Toplam Mesaj: 85