folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 2.5 Litre Kola 4 Dakika !

2.5 Litre Kola 4 Dakika !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    -----------------------------
    Demodor bunu yazdı:
    geberecen amk manyakmısın sen
    +1

forum kurallarını okuyalım uymayanları uyalarım :D

+1 :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:
    ilower bunu yazdı:
    seadog bunu yazdı:
    Demodor bunu yazdı:
    geberecen amk manyakmısın sen
    +1

+1,5

+2,75

Olm kolayla sakat o iş ya onca asit ben ortaokulda sütle yapmıştım ağzımdan burnumdan süt kusmuştum.Sarhoşluk oalyına gelince hiç kolaya o kadar masraf edip mideyi deldirme riskini göze almaya gerek yok amaç kafanın güzel olmasıysa aha da bak yaz bi kenara su'dan iyisini bulamazsın.2,5 litre suyu iç aynı şekilde kafan daha beter olur hele sigara içenler için daha manyak kafa yapar onca oksijen birden beyne vurunca adam hebesininkini görüyo , şahsen denedim 3saat kendime gelemedim.

sana katılıyorum hacım su sarhoşluğu hiç bir şeye benzemez beyler uyarmadı demeyin. Ama çeşme suyu ile fazla deneme yapmayın heleki İstanbul ANkara da bu sefer su sarhoşluğu değil klor zehirlenmesi geçirmeyin arada yada farklı madde zehirlenmeside olur :P

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Vallahi kolayi cokca kafama diktim ama bu bulgularin hic biri bende rastlanmadi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayteach
    ayteach's avatar
    Erkek
    ishal olmadınız mı amk :)

Bir Serseriyi Öldürecek Yine Serseri Kurşundur...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    qaMbLer'den haber alan var mı?sesi solugu çıkmıyor çocuga bişey mişey olmasın.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corelsnake
    corelsnake's avatar
    Erkek
    Cia bunu yazdı:
    qaMbLer'den haber alan var mı?sesi solugu çıkmıyor çocuga bişey mişey olmasın.
    yok hacı o hayvanatül ulemaya birşey olmaz heç birşey olmaz o şimdi sotelerde hatun kovalıyordur :P

Önümden Yürüme Seni İzlemeye Bilirim, Arkamdan Yürüme Sana Yol Gösteremeye Bilirim, Yanımda Yürü ve Dostum Ol...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ayteach bunu yazdı:
    ishal olmadınız mı amk :)
    aksine ishalken beni kurtariyordu bu meret ne alakaysa :S :DDDD

Not : hic aile hekimimiz olmadigi icin soramadim. bilimsel bi aciklamasi varmidir acep :PP  

Not 2 : acaip su ve seker ihtiyaci hissediyordum yaw.. :/ 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

bi 35 lik içeyim 15 dakikada hadi neysede ,kola üstelik 2,5 litre .

midem patlar a.q.

gambler yeğenim  zaten sen dışarı atamasan zehirlenip ölürdün büyük bir ihtimal.

fazla alınan su bile öldürür.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiSeptiK
    AntiSeptiK's avatar
    Erkek
    kola? ahasuda biz de balla girmiştik iddaa ya .. bal parmağın sıkmalı şişeleri vardı ondan almıştık bi kutu arkadaşa verdim dedim dudağını kapakdan hiç çekmeden bitiriceksin 10 dakka da balı kafaya dikip bitirmişti sonrada kusmuştu ahsudha :D

"Seni hiç tutamadım, ama hissediyorum. Hiç konuşmadın, ama seni duyuyorum. Seni hiç tanıyamadım, ama seni seviyorum."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    20 lira için yaptıgın olaya bak sana 40 lira vereyim köprüden atla ozaman

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
Toplam Hit: 15184 Toplam Mesaj: 85