2.El Araç Kredisi Temini ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Selamlar,

2.el bir vw amarok için 75.000tl kredi çekmek istiyorum. Faiz oranları el yakıyor. bu konuda şöyle yapabilirsin şurdan uygun kredi bulabilirsin önerilerinizi bekliyorum. (teminatlı teminatsız farketmez)

Aylık ödemesi 1.500tl olursa tadından yenmez 4 yıl 5yıl öderim..

Hangi amarok diyenler için 4x2 highline manuel bir araç bakıyorum.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Dolar olmus 3.77, euro olmus 4.00. piyasa allak bullak, meyve sebzenin kilosu olmus alti lira, adam 75.000 tl kredi ariyor... 

bence bekle hocam.

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morf1n
    morf1n's avatar
    Erkek

İkinci el cekme ipotekdi noterdi arabanin ruhsati derken birsuru ugrasiyorsun ve faiz oranlari yuksek. 

Tuketici kredilerini sor hocam halkban is bankasi enson 1.14 - 1.15 civariydi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

hocam ben araba aldım eylülde ucuza aldım ama pişmanım dolar uçtu gitti benzin uçtu gitti yarın ne olcak belli değil bence bekle derim

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam bende hiç karışma şu anda bu kredi işlerine..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam bende hiç karışma şu anda bu kredi işlerine..

Bence tam zamanı, çizilen tabloda banka dahil herkes batacaksa bankada duracağına sende dursun hocam para :)

Ortalık bu sefer hakikaten pis karıştı.

Ev kredisi çekebilirsen anlaşmalı faiz oldukça düşük olur. 

Esnaf kefalet kredileri yüzde 4-5 gibi çok uygun faizlerle, kefil ya da teminat ister, esnaf tanıdığın varsa deneyebilirsin, esnaf kefalet vasıtasıyla halkbanktan kredi kullandırırlar.

Kosgeb vs teşvik kredileri sana yaramaz.

Ankara'daki dayından, amcandan, komşu Fatma Teyzeden borç alman en mantıklısı. 

En kötü ihtiyaç kredisi diyeceksin, o miktarı çekmek için de güzel bir maaş isterler.

Rastgele...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Eminotomotiv faize bulaşmadan araç alabiliyorsun ama onda beklemen gerekiyor.Şartları nasıl bilmiyorum ama 2.alternatif olarak düşünebilirsin

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

abi faiz yok diyolar bu eminev felan ama bi sürü çalışanı var. maaşları faiz bence :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

abi faiz yok diyolar bu eminev felan ama bi sürü çalışanı var. maaşları faiz bence :D

dehşet bi mantık  !!  

şapka çıkartıyorum ....

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

75.000 liraya 1.500 lira taksit çıkması imkansız. Rakam yüksek olduğu için ihtiyaç kredisi olmaz taşıt kredisi çekebilirsin. En fazla 48 aylık (4 sene) kredi çekebilirsin. 2-3 ay önce maksimum 36 aydı devlet 1 sene daha ekledi kredilere.

48 aylık 75.000 liralık taşıt kredisi ve bankalara göre ödeme taksitleri :

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    morf1n bunu yazdı

İkinci el cekme ipotekdi noterdi arabanin ruhsati derken birsuru ugrasiyorsun ve faiz oranlari yuksek. 

Tuketici kredilerini sor hocam halkban is bankasi enson 1.14 - 1.15 civariydi.

Bende bu isbank kredisini gözüme kestiriyordum çekim çekmim derken dün 1.14 olan faizi 1.24 yapmışlar güya bu ay sonuna kadar 1.14 du

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
Toplam Hit: 1816 Toplam Mesaj: 15
kredi amarok ticari