2K Monitör Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Sanırım bilgisayar toplarken en zor seçilen en fazla vakit alan şey monitör. 2K 27 inc monitör arıyorum. 

Curved olması konusunda takıntım yok.

IPS veya VA panel onada hemüz karar veremedim. 2 haftadır araştırıyorum çok seçenek var ve hepsinin farklı farklı sorunları var. 

Sorunsuzmükemmel diyebileceğiniz model var mı? 

Bütçe max 3.5K

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LDPPSB9/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_CW75FbE07KWET

Bu ürün indirime girdi. İnternetten baktım Ghosting sorunu varmış kullanan memnun olan var mı? Hiç bişey bulamazsam gözü kapatıp bunu alacağım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

oyun için mi kullanacaksın?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

oyun için mi kullanacaksın?

Oyun, film karışık hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Almayı düşündüğüm monitörlerden biri

https://www.amazon.com.tr/dp/B083QQ6V1N/

LynXMaSTeR tarafından 27/Ara/20 03:48 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

curved olmayan 27inchler oyun için büyük kalıyor, ekrana tam hakim olamıyorsun.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Almayı düşündüğüm monitörlerden biri

https://www.amazon.com.tr/dp/B083QQ6V1N/

Cums günü gsming gecesinde 2.600e inmişti hocam bu ürün ölü piksel konusunda siteye güvenmediğim için almamıştım.

neverland bunu yazdı

curved olmayan 27inchler oyun için büyük kalıyor, ekrana tam hakim olamıyorsun.

Dikkate alcam hocam 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

oyun için kendi kullandığım monitör, gayet memnunum.

144hz 1ms IPS freesync, bu özelliklerde alınabilecek en uygun monitör buydu mart ayında almışım.

https://www.hepsiburada.com/viewsonic-vx2758-2kp-mhd-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-qhd-ips-monitor-p-HBV00000OGHPS?magaza=Hepsiburada

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

hocam monitör hakkında daha geniş yazar mısın iyi ve kötü yönlerini bende bu monitörün 2K olmayanını alıp aynı gün iade etmiştim 2K sını inceledim ama bir kullanıcı deneyimi duymak daha güzel olur 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

bende alırken 23,8 mi 27 mi derken 27 aldım maşallah dev gibi lattop a geçince ufacık kalıyor 

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

rampage aldım ucuz olduğu için, oyun için hiç kullanmadım ama çok memnununm. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 2334 Toplam Mesaj: 24
monitör