2K Monitör Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

İlk baktığım monitör bu oldu sonra araştırınca çok sorun yaşayan olduğunu gördüm vazgeçtim. Sizde ışık sızmaları, yırtılmalar oluyor mu? Eksi yönleri neler acaba?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı

İlk baktığım monitör bu oldu sonra araştırınca çok sorun yaşayan olduğunu gördüm vazgeçtim. Sizde ışık sızmaları, yırtılmalar oluyor mu? Eksi yönleri neler acaba?

ben hiç bir sorun yaşamadım şimdilik kusuru yok bana göre 27 inç kullanıyordum buna geçiş yaptım ilk etapta biraz büyük gelebiliyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

hocam monitör hakkında daha geniş yazar mısın iyi ve kötü yönlerini bende bu monitörün 2K olmayanını alıp aynı gün iade etmiştim 2K sını inceledim ama bir kullanıcı deneyimi duymak daha güzel olur 

şuan için bir kötü yanını görmedim ben oyun oynamıyorum genel kullanım için aldım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

hocam monitör hakkında daha geniş yazar mısın iyi ve kötü yönlerini bende bu monitörün 2K olmayanını alıp aynı gün iade etmiştim 2K sını inceledim ama bir kullanıcı deneyimi duymak daha güzel olur 

şuan için bir kötü yanını görmedim ben oyun oynamıyorum genel kullanım için aldım

bende oyun oynayan biri değilim 3.monitör olarak düşüyorum bir monitör kolu ile birlikte diğer daha küçük olan monitörümü kol ile masaya bağlayıp pivot olarak kullanayım diyorum. IPS olup doğru renklere yakın vermesi zaten en büyük isteme nedenim.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

Almayı düşündüğüm monitörlerden biri

https://www.amazon.com.tr/dp/B083QQ6V1N/

Cums günü gsming gecesinde 2.600e inmişti hocam bu ürün ölü piksel konusunda siteye güvenmediğim için almamıştım.

neverland bunu yazdı

curved olmayan 27inchler oyun için büyük kalıyor, ekrana tam hakim olamıyorsun.

Dikkate alcam hocam 

Hocam ölü piksel her monitörde çıkabilir, çünkü panel üreticileri çoğunun aynı, ips de lg, va da samsung panel çoğunlukla. Aoc ların bazıları panda panel, ayrıca igzı denilen bi teknolojiyi de kullandığı modeller var 24g2u gibi. Igzo olayı ips den de öte iyi bir teknoloji diye biliyorum.

goo.gl/qBNZmW
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

https://www.incehesap.com/james-donkey-jd27fg1ms144-27-gaming-monitor-fiyati-44299/

Bunu bir arkadaşa aldık, çarşamba test edeceğiz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

O altındaki ışıklar çalışır sa ben o ışıkları bantlarım yoksa gözüm oraya kayıp durur :)

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

O altındaki ışıklar çalışır sa ben o ışıkları bantlarım yoksa gözüm oraya kayıp durur :)

Bende ışık sevmiyorum büyük ihtimalle bi yerinden kapatılıyodur hocam :D

Toplam Hit: 2358 Toplam Mesaj: 24
monitör