folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 3 Yil PHP SQL Tecrubeli Eleman Maas Tavsiyesi

3 Yil PHP SQL Tecrubeli Eleman Maas Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    snnyk bunu yazdı

diplomayla alakası yok bu işlerin 

@janni hayal değil gerçek ;)

arbeit macht frei
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Yardimci oldugunuz icin cok tesekkurler. Su anda microsofta calisan birisine yaptiriyorum islerimi, hem yavas oluyor cunku adamin zaten tam isi var hemde pahali. Adam ayda 10-15 bin $ maas alirken benim isimi cok daha ucuza yapmiyor. O yuzden Turkiyeden birisini tam olarak ise almam daha kolay. 3000 tl cok iyi bir fiyat. 

Janni kariyer.net i tavsiye etmis, oraya bir iki gune ilan koyarim. 

Is yeri farketmiyor cunku virtual ofis olarak kendi evinden calisacak. Telde veya teamviewerda gelismeleri haftada bir gibi kontrol edicem. Bu iste beni en cok korkutan tembel birisinin olmasi, isi yavastan almasi veya ben yaparim diyip sonra hic birsey yapamiyacagini ogrenmem. 

O yuzden universite mezunu ve duzgun bir is yerinde en az 3 sene gecmisi olmasi sart. 

Diplomayla alakasi yok diyen arkadaslar bir nevi hakli ancak uni diplomasi ise alinacak adamin karakterini gosteriyor, kafasina birsey koyunca onun icin calisip ugrasip bitireceginin bir ornegi o yuzden mutlaka lazim. 

Kariyer.net te diger is ilanlari gordum ancak maas bilgisi yok. Sanirim bu is icin full time birisini alirsam burut maas 2000-3500 arasi olucak. 

Part time, ki isime gelir 1000 ila 1700 gibi olucak sanirim. Saatiligi 15-20 liraya birisini bulurum gibi geliyor. 

Herkese cok tesekkurler.

badass tarafından 23/Kas/14 20:22 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

bence bu birazda senin ekonomik durumunla ilgili. Misal ben parası bol olan biri olsam ve işyerlerim yada işim vs. olsa. Teknolojiden anlasam ama işte o kadar anlasam. Güvenilir bir adam bulurum yazılım yapan artı bir çok teknolojiden anlayan en azından doğru yerlerle temas kurabilin filan (atıyorum bir güvenlik kamerası sistemi, atıyorum uzaktan araçların yeri vs. vs.), sonra ona normal rakamın üstünde tatmin edici bir para veririm.

1500-2000 verdiğin zaman da adam bulursun. 3000 lira isteyen adam 2000 tl isteyenden daha kaliteli olacak diye birşey yok. Fakat 2000 tl ye  adamın rahat geçinmesi için ek işlerde yapması gerekir.

durumun varsa işten anlayan bir adama 3000+ başlanğıç olarak vermelisin.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
Toplam Hit: 1898 Toplam Mesaj: 14