folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

300.000 TL Ye Kadar Sifir Arac Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

anladım sen ötv indirimli alıcaksın. benim söylediğim fiyat ötv li. bayiden ötv siz fiyat istedinmi onu diyorum. eğer bayiden fiyat alırsan dediğin rakamlara gelicektir.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoQaN
    GoQaN's avatar
    Erkek

@iskeltan kusura bakma dostum, konu saptı ama biz millet olarak alışmışız bilmediğimiz konulara bok atmayı, hele ki konu otomobil olunca ..

Nedense "şu araba konusunda kimse gerçeği söylemiyor" diyenler belli ki kendilerini tarif ediyor, kalkmış sanki benim kullandığım aracı kendisi kullanmış gibi o olmaz, bu olmaz ahkam kesiyor .. Allah bilir bugüne kadar araç sahibi bile olmamış olabilir. Evet, görsel photoshop üstelik otoban kullanımını şehiriçi diyorum zira öyle deyince devlete MTV ödemiyorsun amk ..

Ayrıca şehiriçini sadece sokaklardan, şehirlerarasını da sadece otobandan ibaret sanan bir mantık da gerçekten komik, E5 şehir içi olmuyor, E5 de trafik de olmuyor zaten :)

Ayrıca 65bin bakımı yağ filtresi hava filtresi vs değiştirip 1200TL ile en büyük bakım sanan arkadaşa (ki yine konu başa dönüyor, kendi aracını psikolojik olarak savunma sanatı)  da selam olsun, daha ne triger - enjektör değişimleri vs. göreceksin :)

2.7lt lik benzinli aracı kullanınca benzinli araç kullanmış oluyorsun malum Türkiye de. Biz de burada 5.0lt lik dizel motorları konuşuyoruz ya..

Hele hele Türkiye de yaşıyoruz bu kadar insanın bir bildiği var kafası tam oturmuş, la zaten sorun orada anlayana :D

Bir şeye bok atmadan önce kendi tecrübelerinizi belgeleyin, dürüst olun ..

Gerçekten çoluk çocuk işi bu araba işi, şaka gibi :D

Edit: - Muhtemelen yorum yapan arkadaşların yaşı kadar araç sahibi olmuşumdur.

- Şu an hem %100 elektrikli, hem 1.5 Dizel hem de 1.4 Benzinli araç sahibiyim. Hepsinin kendisine göre artıları / eksileri var. Sadece sahip olduğunuz en iyisi değil yani, o sizin kendi dünyanızda ..

GoQaN tarafından 19/Haz/20 17:11 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    iskeltan bunu yazdı

cenaze dolayisiyla iki gundur bilgisayara dokunamamistim simdi mesajlari okudum da, keske dizel/benzin tarsimasina ayri bir konuda girilseydi zira bir yerde konu tercih meselesi.

Şu araçlara da göz atmanı öneririm. Bence çok güzel. Ben Kodiaq almayı düşünüyorum. Fiyatlar senin skalada.

https://www.skoda.com.tr/modeller/yeni-kodiaq

https://www.skoda.com.tr/modeller/karoq

Trafik sıkışıklığı sensörleri bile var. Araçlar zaten VW ile aynı.

araci babam da kullanacak, zamaninda skoda'ya binenlerle cok dalga gectim, ben simdi skoda'ya binersem milletin dilinden kurtulamam diyor :)

yoksa bu 7 koltuk olan modele degil de otekine butce yetiyor aslinda. sirf babamin zamaninda birilerine skoda'yi kotulemesinden sebep listemde yok skoda

:)) Seat'ın da aynı modellere farklı kasaları var sanırım.

Bakabilirsin.

He is finding himself.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Yeni pejo 508 düşünüyoruz şirkete. En mantıklı o geliyor. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    GoQaN bunu yazdı

@iskeltan kusura bakma dostum, konu saptı ama biz millet olarak alışmışız bilmediğimiz konulara bok atmayı, hele ki konu otomobil olunca ..

Nedense "şu araba konusunda kimse gerçeği söylemiyor" diyenler belli ki kendilerini tarif ediyor, kalkmış sanki benim kullandığım aracı kendisi kullanmış gibi o olmaz, bu olmaz ahkam kesiyor .. Allah bilir bugüne kadar araç sahibi bile olmamış olabilir. Evet, görsel photoshop üstelik otoban kullanımını şehiriçi diyorum zira öyle deyince devlete MTV ödemiyorsun amk ..

Ayrıca şehiriçini sadece sokaklardan, şehirlerarasını da sadece otobandan ibaret sanan bir mantık da gerçekten komik, E5 şehir içi olmuyor, E5 de trafik de olmuyor zaten :)

Ayrıca 65bin bakımı yağ filtresi hava filtresi vs değiştirip 1200TL ile en büyük bakım sanan arkadaşa (ki yine konu başa dönüyor, kendi aracını psikolojik olarak savunma sanatı)  da selam olsun, daha ne triger - enjektör değişimleri vs. göreceksin :)

2.7lt lik benzinli aracı kullanınca benzinli araç kullanmış oluyorsun malum Türkiye de. Biz de burada 5.0lt lik dizel motorları konuşuyoruz ya..

Hele hele Türkiye de yaşıyoruz bu kadar insanın bir bildiği var kafası tam oturmuş, la zaten sorun orada anlayana :D

Bir şeye bok atmadan önce kendi tecrübelerinizi belgeleyin, dürüst olun ..

Gerçekten çoluk çocuk işi bu araba işi, şaka gibi :D

Edit: - Muhtemelen yorum yapan arkadaşların yaşı kadar araç sahibi olmuşumdur.

- Şu an hem %100 elektrikli, hem 1.5 Dizel hem de 1.4 Benzinli araç sahibiyim. Hepsinin kendisine göre artıları / eksileri var. Sadece sahip olduğunuz en iyisi değil yani, o sizin kendi dünyanızda ..

Tamam babişkom senin dediğin gibi olsun. En tecrübeli sensin en çok bilen de sensin.

Hergün e5'den işe gidip geliyorum ben arabayla. e5'de trafik azmış aydınlandım valla. Üzerimden uçarak gidiyorsun galiba babişkom.

Benzer lokasyonda oturmamıza rağmen çok yakıyor aq diye 1.4TSI Passat'ını garajından çıkarmayıp işe servisle gelen ekip arkadaşıma söyleyeyim tekrar dediğini, binsin arabasına rahat rahat babişkom.

He is finding himself.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yucel
    Yucel's avatar
    Erkek

hocam pek genişlik vs aramıyorsan a3 sportback öneririm, birkaç bayi'de sıfırı kalmış olabilir 8V kasanın. 1.6 TDI modelinde 3.5lt gördüm, arkadaşlar yokuş aşağı mı indin diye dalga geçiyordu :). Sürekli seyahat, yakıt tüketimi vs. önemliyse bence dizel. Verdiğin listede A3 Sedan ve Mercedes arasında düşünürdüm ben olsam, premium araç önemli :)

less than one, more than zero.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

anladım sen ötv indirimli alıcaksın. benim söylediğim fiyat ötv li. bayiden ötv siz fiyat istedinmi onu diyorum. eğer bayiden fiyat alırsan dediğin rakamlara gelicektir.

kfhjsdjhfsjkdhf hocam devlet izin vermiyor, 302.000₺'nin üstünde araç alırsan ötv indirimi yapmam diyor.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    neverland bunu yazdı
    bugrahan45 bunu yazdı

kfhjsdjhfsjkdhf hocam devlet izin vermiyor, 302.000₺'nin üstünde araç alırsan ötv indirimi yapmam diyor.

Adamı anlamadın sen. Dediği şey şu satış az olduğu için 340 liralık aracı sana 302'ye bırakabilirler. Bayileri kontrol et. Geçen yıl 125 bine bmw 3.20d 2.0 full bıraktılar baya. Sonra maliye el koydu işe dedi durun napisiz :) açık vardı kanunda sanırım belli rakamı geçince 2.0 ötvsi daha çok olduğundan 1.6 lara göre daha ucuza gitti net fiyat olarak :) 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    neverland bunu yazdı
    bugrahan45 bunu yazdı

Adamı anlamadın sen. Dediği şey şu satış az olduğu için 340 liralık aracı sana 302'ye bırakabilirler. Bayileri kontrol et. Geçen yıl 125 bine bmw 3.20d 2.0 full bıraktılar baya. Sonra maliye el koydu işe dedi durun napisiz :) açık vardı kanunda sanırım belli rakamı geçince 2.0 ötvsi daha çok olduğundan 1.6 lara göre daha ucuza gitti net fiyat olarak :) 

yanlışın olmasın hocam 3.20d 2.0 ve 125.000 tl bence o öyle değildir:D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Kahramann bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı
    neverland bunu yazdı
    bugrahan45 bunu yazdı

yanlışın olmasın hocam 3.20d 2.0 ve 125.000 tl bence o öyle değildir:D

3.20i ve 1.6 motordur o hocam. Üretim maliyeti bile neredeyse 125k 320d lerin.