folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 33000-35000 Bandında Araç Tavsiyesi"

33000-35000 Bandında Araç Tavsiyesi"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

arkadaş satıyordu 2011 Linea  istersen sorabilirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zfr321
    Zfr321's avatar
    Erkek

Opel Astra H

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Fransız arabalarından uzak dur. Gördüğün zaman kaç. Bedava verseler alma. Başka ne alırsan al.

boyle arkadaslar ya bi git abartmayın derdim

geçen citroenle az kalsın patates olacaktır, debriyaj attı debriyajsız kaldık bi anda

debriyajı 1 gramlık plastik parca tutuyormus oda kırılmıs yolda giderken :/

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Düşünürsen araç shaibi benim. Az yakar çok kaçar :) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-otomatik-2009-era-98.000-km-abs-brc-lpg-tertemiz-2.sahibinden-449958011/detay

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=V5l5xDc4Tn0

şunu izle öyle karar ver abi (: 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Cümleten eyvallah, en son Megane ya da Corolla olacak duruma kadar eledim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Cümleten eyvallah, en son Megane ya da Corolla olacak duruma kadar eledim :)

hocam selamlar, kendi arabamı öneririm. eğer piyasada 2004 model 1.6 golf 5 (efsanedir kasası) sportline bulabilirseniz yapışın. ama temiz ve km si düşük olması önemli. 2013 poloya binen veya üst sınıflarına binen arkadaşlarım bile arabama hasta. bende kırmızı rengi mevcut ve motor 102 hp fakat aldatmasın ilk aldığım zamanlar gaza bastığım zaman arkaya yapıştırıyordu. arabayı düzgün ve bakımlı kullanmadığım halde hala taş gibi. iç konsol mavi ve kırmızı o kadar ince güzel kullanılmış durumda ve inanın içi çoğu sedan arabadan geniş. 5 arkadaş rahat rahat oturabiliyoruz. eyyorlamam bu kadar

Headhunterz tarafından 30/Haz/17 08:17 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Ölümcül kaza geçirmiş biri olarak ( suç 100 de 75 karsi taraf) fransiz italyan atabalarindan bedava verseler uzak durun.. siz 50 km ile duz yolda giderken sığırın biri hayatinizi alabilir... araba dediğin önce sağlam olacak sonra konfor en son yakıt dusuneceksin. 

Hanım ögrenecek diyosun bnce kaza riski daha fazla sağlam arabaya bak. Tavsiyem chevrolet cruze 35 bine temizini bulursun... tank gibi araba tüp taktirirsin  km de 26 kurus yakiyor test ettim... 

Araba fiyatlarini pek bilmem ama amerikan ve Alman arabalari tercihin olsun...

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Almandan başkası yalan 

Polo yada golf al

Bende 2015 polo Comfortline var tsi

Tek dediğim şey keşke 10_15 bin daha olsaydi da jetta yada golf alaydim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

yaris yada micra ve otomatik al manuel araba amelelik

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
Toplam Hit: 3692 Toplam Mesaj: 27
araba satılık araba