folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 33000-35000 Bandında Araç Tavsiyesi"

33000-35000 Bandında Araç Tavsiyesi"

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pizot
    pizot's avatar
    Erkek

hoca 30000 ne honda city aldık gayet iyi güzel tavsiye ederim az yakıyor :)

Veleye...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bensiz_aglama
    bensiz_aglama's avatar
    Erkek

Kia Cerato

Mazda 3

Araştır derim motorları sağlam araba 

Ben şahsen Mazda 3 tercihim dir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

konu açılmışken ben de sorayım, arabacı müridler toplaşmış hazır: hiç arabadan anlamayan bir abi var, 20/25 bin lirası var. mercedes almak istiyo. sahibinden bakına hepsinin kilometre 400 binlere dayanmış. varmı bakıp önereceğiniz şu iyidir diğeceğiniz ilan ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Aga ya ben gercekten megane 2 yi tavsiye ederim ama biraz temizi tad verir bu arabanin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Megane 2 ben de tavsiye ederim ancak kronik arızası çoktur. Özellikle faz1 denilen 2004-2006 model arası olanlar. faz2 ler kroniklerden biraz daha arındırılmış olsa da yine de yok değil. Elin yatkınsa alabilirsin. Mesela ben airbag sargısını 3 sefer tamir etmiştim :)

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Peugeot 207 var bayandan almıştım gayet temiz. Tüp takıp binilebilir. İlgilenirsen PM leşelim hocam

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
Toplam Hit: 3664 Toplam Mesaj: 27
araba satılık araba