folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 336M İett Otobüsünde Gördüğüm Kız

336M İett Otobüsünde Gördüğüm Kız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Seviyorsan git konus bence 

severse senindir sevmezse hic senin olmamistir zaten

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Bir otobüsteki kızdan bide marketçi kızdan hayır gelmez :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Olayın böyle olması muhtemel.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    Tayga bunu yazdı

kesinlikle, özellikle kasiyer kızdan uzak durmak lazım.

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Ulan tamda marketci kiza gidecektim yarin kesisiyoduk vazgectim amk :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

hocam yanı boşken otur yanına. Bi şekilde dikkatini çek. Özellikle parfüm ve bileklik acayip derecede işe yarıyo. Yaramazsa ben kız bulucam sana :D

yanına oturduktan sonra saat kaç, hava ne güzel falan diye muhabbete gir. Eğer oda sende bişeyler hissediyosa "Ne diyosun be sapık" diye bağırmaz. Eğer böyle sert bi tepkiyle karşılaşırsan anla ki iş iptal.

Neyse havadan sudan girdin, ne iş yapıyosun, neredeyse her akşam görüyorum seni de ki kızda senin Onda gözün olduğunu anlasın.

kelime oyunu gerçek anlamda çok önemli. Sende şuan işin en problem yerindensin (Tanışma Faslı)

Allah yardım etsin hocam

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Ben de 3 hafta kadar önce metro da bir kız gördüm, duraktayken çok dikkatimi çekmişti, kıyafetleri ve güzelliği ile.

Metroda da boş yer ararken ben biraz sola, o biraz sağa gelirken neredeyse boş bir vagonda tam karşılıklı oturduk.

Açıkcası bir şeyler konuşmak istedim ama kendi halinde kahvesini içiyordu, çok da güzel bir kızdı, rahatsız etmek istemedim. 

Hala içimde, birkaç defa aynı saatte metroya binip özellikle durakta sağa sola bakındım ama bir daha da denk gelmedik. 

Bence bir konuş içinde kalmasın, en kötü olacak şey sanane be salak der. Ve o kadar ayrıntılı bir giriş cümlesine bence gerek yok. Kibar bir şekilde merhaba de, gir konuya 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

O marketci kiz hatasini yaptim ben amk. Hatunla araliksiz 1 ay kasada alisveris esnasinda bakisiyoduk selam veriyodum filan guluyodu ediyodu bakarken. Sonra hatun isten cikti hic gormedim markette. Sonra hatunu yolda gordum aha dedim firsat. Mrb napiyosun istem ciktin sanirim gormuyorum seni muhabbetinden oldu o zaman iyi gunlere bagladik.

derken bi enerji patlamasi geldi bana seslendim arkasindan ya kusura bakma bi gun bulusalim mi telefonunu verirmisin gibisinden biseyler soyledim. Kiz olmaz dedi dondu arkasini gitti. Senin ben gelmisini gecmisini diyip dondum gittim. Kizida bidaha gormedim hic.

Marketci kizdan uzak durmak gerek.

NoToLeRaNcE tarafından 14/Tem/15 00:06 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Eger bakip bakmadigni anlamak istiyorsan esne karsisinda 2 3 kere o da esner ise sana bakiyor ayrica bence cesaretli ol hatti felan sor bindigi yerden nereye hatgidiyor felan bahane uydur eger meyili varsa uzun uzun anlatir.

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

onunla ilgili daha sağlam biligler edinirsen ,mevzuya girme olayın daha kolay olur.

ama siktiriboktan bir his besliyorsan zaten ilk cümlende seni türkiye ab ye girene kadar red ederi :)

kızların hisleri ayı nın koku alma hissinden daha gelişmiştir.

Toplam Hit: 7464 Toplam Mesaj: 60
kız kız tavlama