folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder 336M İett Otobüsünde Gördüğüm Kız

336M İett Otobüsünde Gördüğüm Kız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Shed510 bunu yazdı

Hocam ayarlayıpta büyüyü bozma ya. Bırak böyle kalsın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle onun da organik bir bilgisayar olduğunu düşünürsek ve virüs misali bulaşman gerektiğine göre öncelikle bir temas kurman gerekecek. 

Facebook önerdi ekledim ayarında bir bahane ile kızla iletişim kuruyorsun. Akabinde yolladığın ve aldığın dosyalar vasıtasıyla hem virüsleri salıveriliyorsun hemde ip adresini vs buluyor ve hakkında araştırma yapıyorsun. Tabi bu noktada sosyal mühendislikte işe yarayabilir. Daha sonra iş ciddi ise karışmam ama ciddi değilse çakıp hemen kaçıyorsun..

Alternatif yol: Git insan gibi konuş , ilgimi çekiyorsun ve tanışmak istiyorum adım şu senin adın ne  vs. vs.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Eskiden kızlarla iletisime geçmek için neler çabalardik 

şimdiki nesil esnek çok sert değiller 

indiği durakta sende inip şansını deniceksin

yoksa kızı belkide bayramdan sonra goremeyebilirsin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Shed510 bunu yazdı

Hocam ayarlayıpta büyüyü bozma ya. Bırak böyle kalsın

:D birinin bisiklet olayı aklıma geldi layn. havadan sudan gir sohbete, olacagı varsa olur.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı
    Absolut bunu yazdı

336m hangi durakda iniyor arnavutkoy civarinda falanda belki tanidiktir :D bende surekli 336m kullaniyorum 

Bende Arnavutköy de oturuyorum. Kız Mecidiyeköy den biniyor, son durakta iniyor. 

bu ikisi kesisiyordur kesin otobuste

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Konuyu takip ediyorum acaba tanısacak mı tanısmayacak mı bize sonucları yaz :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tanismaya gitme hergun goruyosan git yaninda otur surekli veya ayakta dur arada kiza bak goz goze gel zaten o da bello eder ne ayak oldugunu sonra laf at yinemi sen gibisinden akisina birak . Bigun bizim markette bi kasiyer vardi surekli gidiyodum oraya bigun biriyle konusuyodu uni hakkinda ertesi gun uni kartimi en uste koydum cuzdanda para cikarirken dusurdum karti aldi bakti aa bende trakya uniye gidicem dedi ordan yurudum bende 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hocam iki günde bir otobüste karşılaşıyorsan muhtemelen "Bu dallamayla da hergün aynı otobüste karşılaşıyoruz" şeklinde bir düşünceyle de bakıyor olabilir.

Eskiden minibüsle işe giderken hergün aynı saatte otobüse binen insanlara göz aşinalığı olduğunda bir gün görmesem vay mk hastalandı lan galiba diye düşünüp yol boyunca belki burada biner diye diye işyerine varıyordum.

Özellikle benden 10 yaş civarı büyük, ama taş gibi bir hatun biniyordu hergün minibüse ve metrobüste iniyordu.

Resmen sabah kalktığımda işe gitme saatimi dört gözle bekliyordum, o hatunu göreceğim diye :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Hocam basit iş birgün yanında telefonu kapat ve konuşuyor ayağı yap sonra telefonum kapandı mahsuru yoksa arkadaşa bi mesaj atabilirmiyim, şarjım bitti 1 saate işteyim diye, kendi numarana mesaj at.Sonra yazışma başka

a)kızı tavlarsın

b)336m ye elveda dersin

*İşe yararsa pm at bende deniyim

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

abi seviyorsan git konuş

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
Toplam Hit: 7462 Toplam Mesaj: 60
kız kız tavlama