folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder 3.500-5.000 TL Arası Bilgisayar Alacağım Fakat..

3.500-5.000 TL Arası Bilgisayar Alacağım Fakat..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    spynter bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

monster al macos kur

Dikkate alacağım

Gerçek mac olmadan store a çıkamazsın, seri no vs vs kontrol ediyor 

Eğer dediğiniz şey app store'dan bi şey indirmek ise yanılıyorsunuz. Hackintoshlarda da app store, imessage, facetime vs. vs. kullanılıyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    saku bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    spynter bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

monster al macos kur

Dikkate alacağım

Gerçek mac olmadan store a çıkamazsın, seri no vs vs kontrol ediyor 

Eğer dediğiniz şey app store'dan bi şey indirmek ise yanılıyorsunuz. Hackintoshlarda da app store, imessage, facetime vs. vs. kullanılıyor.

Uygulama yayınlamaktan bahsediyor ve dediği doğru zaten internette doğru düzgün bi yazı göremedim windows'tan App Store'a uygulama çıkarmak ile ilgili.

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Hocam çok arada bir konu. Yani mac / ios /watchos uygulama geliştiricileri mac kullanıyor zaten yakın zamanda ios uygulamaları mac bilgisayarlarda sorunsuz çalışabilir hale geldiği zaman pazar payı daha da büyüyecek yazdığın atıyorum browser uygulamasını adam bilgisarındada çok iyi bir hızda kullanabilecek.

Tavsiyem şimdilik macbook pro  fakat 128 yerine 2. el biraz daha üst model alman , temizini araştırıp bulabilirsin 2.el satış sitelerinde. Faturasını istersin cihaz temizmi bakarsın sorun olmaz. 

Ammavelakin mac cihazlar oyun cihazları değildir hiç bir zaman oyüzden de eğer bu senin bir kazanç kapınsa bu kapıyı kapatma uygulama geliştirmek oyun oynamaktan daha önemli.

biraz para koyabildiğin zaman köşeye bir xbox one x alır 4k oyun keyfini yaşarsın veya monster alırsın sırf oyun için. 

Öncelik geliştirmen olsun. Sen tutan bir uygulamadan ayda önce 4 dolar sonra 40 dolar sonra 400 dolar kazanır hale geldikten sonra 10 tane monster alırsın.

Orası da öyle zaten aşırı oyun oynayan biri değilim ama oluyor yani bazen canı istiyor insanın boş olunca takılıyorsun. Şuanda da oyunlarımdan gelir elde ediyorum bu parayı da oradan kazandım elimde 7500tl var bir bilgisayar bir telefon alırım kalanını da ünide harcarım diyordum zaten tel ve pcye bile ucu ucuna yeter oldu dolar yüzünden. Xiaomi mi6 almak istiyordum 2k idi fiyatı şimdi 2.500 olmuş gerçekten halimiz çok vahim.

Mac'lere gelirsek ben baktım sıfır ancak 6.000 tlye 128gb ssdli geliyor o da hiçbir şeye yetmez daha yüksek lazım ikinci el olayı mantıklı dediğiniz gibi. Ama ikinci el konusunda da emin olamıyorum çünkü şuan Bitlis'teyim ve görmeden ikinci el bi bilgisayar almak da ne kadar doğru olur meçhul

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
Toplam Hit: 2565 Toplam Mesaj: 14
monster laptop bilgisayar macbook