3D Neşet Ertaş (İstek Üzerine)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek

hocam yine döktürmüşsün ellerine sağlık

yanlız hayvan obje v.b. modelleri çok gerçekçi olurken iş insana geldiğinde o çok gerçekçi durum ortadan kalkıyor. Bu sizle alakalı bir durum değil tabi 3d modellenmiş insan olupta fotoğraf gibi olmuş diyemiyor insan.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    oksijen bunu yazdı

hocam yine döktürmüşsün ellerine sağlık

yanlız hayvan obje v.b. modelleri çok gerçekçi olurken iş insana geldiğinde o çok gerçekçi durum ortadan kalkıyor. Bu sizle alakalı bir durum değil tabi 3d modellenmiş insan olupta fotoğraf gibi olmuş diyemiyor insan.

hocm neset ertasin dokularinin kalitesine bagli. ben sonucta doku olarak neset  ertasin kend dokusunu kullandim. ha cok yuksek cozunurlukteki resmini bulabilseydim dokulardaki gercekcilik okadar artacakti. hayvan modellerinde kullandigim texturelar 5000x5000 cozunurluge sahip dokular oyzuden ayrintili oluyorlar. ben neset aertasi internette bulabildigim en kaliteli resminden modelledim. dokulari oradan aldim. daha kalitelisi varsa dramatik oalrak render kalitesinin nasil egistigini gosterebilirim.

Shaban Interactive Pro.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zgmanco
    zgmanco's avatar
    Erkek

Bunu yapabiliyor olmak gerçekten haz verici olmalı hocam. Çok güzeller. Ellerinize sağlık.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    zgmanco bunu yazdı

Bunu yapabiliyor olmak gerçekten haz verici olmalı hocam. Çok güzeller. Ellerinize sağlık.

eyvallah hocam tesekkur ederim

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

dj ellerine sağlık gardaşım gurban olum gönüne nasıl bir duygu yaşadığımı inan benden başka kimse bilemez allah razı olsun ustanın yattığı yer nur dolsun birde wallpaper atarsan 1920 * 1080 dadından yenmez orjinal neşet ertaş sayfasındada paylaşırız mükemmel olur çok kaliteli adamsın şaka bir yana bir istek üzerine 3d model çizdin.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

dj ellerine sağlık gardaşım gurban olum gönüne nasıl bir duygu yaşadığımı inan benden başka kimse bilemez allah razı olsun ustanın yattığı yer nur dolsun birde wallpaper atarsan 1920 * 1080 dadından yenmez orjinal neşet ertaş sayfasındada paylaşırız mükemmel olur çok kaliteli adamsın şaka bir yana bir istek üzerine 3d model çizdin.

Eyvallah hocam, cok tesekkur ederim. 1080p olayini vkait buldukca yapicam cunku render uzun suruyor. 

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Eyvallah hocam, cok tesekkur ederim. 1080p olayini vkait buldukca yapicam cunku render uzun suruyor. 

sorun değil hocam ne zaman istersen.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 7891 Toplam Mesaj: 48