folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 3G Modem'lerden Hiçbir Şey Anlamadım Anlatabilirmisiniz?

3G Modem'lerden Hiçbir Şey Anlamadım Anlatabilirmisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

yok ama 1000 lira veriyorsun 24 ay 75 tl taksitle oduyorusn 800 lira falan fazladan ödüyorsun ama 30 tlden ttnet adls hat hesaplasan bunun ayrıca 7 tl hat ucreti vardiye duydum ayda 30 hesaplasak 720 yapıyor 60 lirada bir sorun değil eğer bütçen uygunsa ama 24 ay sözleşme imzalıyorsun.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

şu anda 2 diş çekiyor 410 vuruyor mubarek.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

Vodafone tarafından yapılan açıklama ile Vodem fiyatları düşürülmüştür. 

Artık 99 TL'den satılan E160E modelli ürün 69 TL'den satılacaktır... (3,2 Mbps bağlantı hızına sahip) 

7,2 Mbps hız imkanı sunan K3765 model ürünler ise 109 TL'den kullanıcıya sunulacaktır... 

Fiyatlar 17 Haziran 2010 tarihinden itibaren geçerli olacaktır... 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByTechno
    ByTechno's avatar
    Erkek

Son bi soru arkadaşlar, vodafone dan almaya karar verdim. Tarifem saatlik tarife olacak.

Hergün 1 saat girsem

her girdiğim saatte 90 mb kullansam(100 mb adil kullanım hakkı var die diyorum daha sonra hız düşüyormuş)

benim ödeyeceğim tutar 30 tl mi,?

Şimdi ben faturalı almıcam, normal kontorlü hat kullancam.

Peki bu 30 tl benim hattımdan kontor/kredi olarakmı düşecek yoksa ben vodafone gidip ödememi yapıcam?

eğer hattımdan düşecekse kredi olarak bu ay sonundamı yoksa her 1 saat kullanımdan sonra 1tl olarakmı düşecek?

bağlandıktan sonra 1 saat bağlımı kalmalıyım yoksa parçalar halinde toplamda 1 saat bağlandıktan sonramı 1tl hattımdan düşecek?

eğer parçalar halinde toplam 1 saat hesaplanıyorssa bunun günlük sınırlaması varmı? mesela günlük 15 dk girsem 4. günün sonundamı 1tl kesilcek hattımdan?

ne güzel sorular sordum yahu :D bu sorularımı cevaplayacak bi hayırsever vardır inş. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

ByTechno bunu yazdı:
    -----------------------------

Son bi soru arkadaşlar, vodafone dan almaya karar verdim. Tarifem saatlik tarife olacak.

Hergün 1 saat girsem

her girdiğim saatte 90 mb kullansam(100 mb adil kullanım hakkı var die diyorum daha sonra hız düşüyormuş)

benim ödeyeceğim tutar 30 tl mi,?

Şimdi ben faturalı almıcam, normal kontorlü hat kullancam.

Peki bu 30 tl benim hattımdan kontor/kredi olarakmı düşecek yoksa ben vodafone gidip ödememi yapıcam?

eğer hattımdan düşecekse kredi olarak bu ay sonundamı yoksa her 1 saat kullanımdan sonra 1tl olarakmı düşecek?

bağlandıktan sonra 1 saat bağlımı kalmalıyım yoksa parçalar halinde toplamda 1 saat bağlandıktan sonramı 1tl hattımdan düşecek?

eğer parçalar halinde toplam 1 saat hesaplanıyorssa bunun günlük sınırlaması varmı? mesela günlük 15 dk girsem 4. günün sonundamı 1tl kesilcek hattımdan?

ne güzel sorular sordum yahu :D bu sorularımı cevaplayacak bi hayırsever vardır inş. :)

-----------------------------

Saatlik ücreti 1 TL ise günde 1 saatten ayda 30 saat yaparsa 30 TL ödersin.Sen saatlik internet almak için gerekli kodu mesaj olarak servis numarasına gönderiyorsun o zaman mevcut kredinden düşüyor.Her gün mesajını yollarsın kredinden düşer yani,vodafone gidip ödeme yapman gerekmez.Sana mesaj olarak gelir zaten internet kullanımın açılmıştır diye ondan sonra 1 saat süreni verirler.Ama parça parça kullanabileceğini sanmıyorum,herhalde 12'de açılırsa 13'e kadar kullanabilirsin emin değilim.

Toplam Hit: 1944 Toplam Mesaj: 16