45 Bine Kadar Hususi Araç ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

araç piyasası baya pahalanmış görmeyeli corsa baktım o fiyata uçmuşlar adamlar varmı önerisi olan ? 

bychaos tarafından 01/Kas/19 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Fiyatlar baya arttı .

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Megane 2 dynamoc 1.6 benzinli full 2005 -2008 arası bakabilirsin

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hocam o rakama alabileceğin en iyi iki araç linea ve symbol şaşma derim. temizini bulursan yapıştır.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

takip. ben de aynı ayar bişey arıyorum. km 150 yi geçmemiş olsun ve mümkünse eli ayağı temiz olsun çok hasar kayıtlı, değişeni çok boyası çok olmasın istiyorum.

satmak istediğim zaman aynı ayarda satabileyim istiyorum. 6 araba soktum expertize, kaputta boya yok diyen herifin araba sökülmüş takılmış boyanmış çıktı, kiminin motor %69 çıktı, kimi yağ akıtıyor dışarı, kimi airbag patlamış tamir olmuş. bıktım usandım. temiz bir adam satmaz mı araba ya. 

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı

takip. ben de aynı ayar bişey arıyorum. km 150 yi geçmemiş olsun ve mümkünse eli ayağı temiz olsun çok hasar kayıtlı, değişeni çok boyası çok olmasın istiyorum.

satmak istediğim zaman aynı ayarda satabileyim istiyorum. 6 araba soktum expertize, kaputta boya yok diyen herifin araba sökülmüş takılmış boyanmış çıktı, kiminin motor %69 çıktı, kimi yağ akıtıyor dışarı, kimi airbag patlamış tamir olmuş. bıktım usandım. temiz bir adam satmaz mı araba ya. 

Aynı durumdan bende muzdaripim

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Opel astra h 1.3 2006 alabilirsin. Konfor olarak 2019 model cogu arabaya tas koyar. Az kayar parcasi ucuz. Temizi bulursan kacirma derim. Biraz kasa agir oldugu icin kalkislarda ve klima acikken zorlanir ama ustesinden gelirsin. Renault. Fiat filan bunlarla 1 saat yolculuk yap sırtini arabada birakirsin. 

Enquinx35 tarafından 02/Kas/19 17:04 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Çıkabilecek masraflar için köşede en az 5 Bin TL ve üzeri yoksa hiç bulaşma arabaya.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ben de aynı miktara otomatik bakıyorum var mıdır tavsiye?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

bekleyin düşecektir. şuan herkes yüksekten uçuyor. 20 binlik arabalara 35 bin filan çekmeye başlamışlar. 2 seneye kadar elektrikli arabalar yaygınlaşacak bugün. 45 bin verdiğin araba çöp olacak yani. hesabını kitabını ona göre yap. yerli arabayı öyle yada böyle yapacaklar. aldığın paraya yada daha fazlasına satabileceğine inanıyorsan al yoksa acele etme. faizleri bangır bangır düşürecez diyorlar. piyasalar normalleşince fiyatlarda düşecektir.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

o paraya temizinden piyasa aracı bulamazsın hocam.

kullanmak için alıyosan piyasada pek bilinmeyen daha uygun araçlara yöneleceksin. ya da hafif hasarlı değişenli araç bakacaksın.

marka model alan ve satan çok olduğu için piyasada kim kime geçirebilirse.

ben de aracımı ilana koydum. istediğime çok yakın fiyat veren de oldu. satıp ne alacam diye bi baktım piyasa uçmuş :D

Nissan Note 1,5 dci var kazasız 170binde full. 41e vermedim geçen hafta. aklımdan da 41 geçiyodu :d

megane II alacaktım bu temizlik ve kmde megane 45 46 en düşük. o yüzden vazgeçtim gibi.

60 bine kadar zaten corsa megane II fiesta i20 var piyasa aracı.

piyasa aracı olmasa da olur binmeye alıcam diyosan Nissan Note, Chevrolet Aveo, Chevrolet Lacetti fiyat donanım performans olarak tavsiye ederim.

özellikle Aveo 1,3 ltz  dizel 6 ileri alırsın yeni kasa 2011 2012 bir kaç boyalı. on numara olur. ama satacak olunca 2 3 ay beklemen gerekebilir istediğin fiyat için.

tabi piyasadan 1 2 bin aşağı verdin mi satılmayacak araba da yok :)

joe_black tarafından 03/Kas/19 00:30 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4991 Toplam Mesaj: 48
fiyat araba araba araç