45 Bine Kadar Hususi Araç ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    Kutengri bunu yazdı

Selam hocam,

Bizim bir araç var, satmayı düşünüyoruz. 2012 clio night&day. dizel, manuel. (Full paket olduğu yazıyor, araçtan pek anlamam)

85-90 k kilometre arası.

Değişen parçası yok, hasar kaydı yok. Bir kaç ufak çizik ve arka tamponda biraz çizik var. Çok az yakıyor.

Piyasası 53-55 civarı muhtemelen. Bu piyasada bir sürü dolandırıcı, ölücü var çok uğraşmakta istemiyoruz açıkçası.

50 + masraflar dahil satabiliriz ilgilenirsen.

özelden mesaj attim hocam

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı
    Kutengri bunu yazdı

Selam hocam,

Bizim bir araç var, satmayı düşünüyoruz. 2012 clio night&day. dizel, manuel. (Full paket olduğu yazıyor, araçtan pek anlamam)

85-90 k kilometre arası.

Değişen parçası yok, hasar kaydı yok. Bir kaç ufak çizik ve arka tamponda biraz çizik var. Çok az yakıyor.

Piyasası 53-55 civarı muhtemelen. Bu piyasada bir sürü dolandırıcı, ölücü var çok uğraşmakta istemiyoruz açıkçası.

50 + masraflar dahil satabiliriz ilgilenirsen.

özelden mesaj attim hocam

Yarın çekip atarım hocam, yüklerim bakarsınız.

@uveys hocam sakarya-adapazarı

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek

hocam  iki gün önce 2011 yaris aldım tavsiye ederim 2009 2012 arası 1.33 terra sporty olanlardan

iki ay boyunca araştırdım benimde bütçem aynıydı honda jazz la başladım ben fakat vazgeçtim piyasası saçma derecede yüksek 2005 2006 modelleri 50 000 daha bi dünya araca baktım kronik sorunu olmayanı yok

yarisin temizleri 46 47 den baslıyor pazarlıkla 45 e bulursun 

hiçbir kronik sorunu olmayan sınıfının en az yakan aracı diyebilirim  6 ileri 101 beygir start stoplu

araç dışardan kuçük gibi dursada  arka diz baş mesafesi korsadan ve aveodan daha iyi daha ferah bir araç

performansı çok iyi düşük km de bulmak mümkün benim araç 110 000 de  açıkcası aveoyla arada çok bi fark 2012 ltz aveolarda bu para   aveo alacağına bence hafif boya deşğişen az kmli yaris al

bir örnek bırakıyım https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-tertemiz-full-orjinal-731987850/detay  

eğer acele etmessen temiz sahibinden az km az hasarlı rahatlıkla bulursun

aracın kasa kodu xp90  aynı kasa 2006 2009 arsı üretilenide var tek fark onlar 1.3  5 ileri 87 bg boya değişen takıntın varsa 2008 orjinal düşük km bu kasa da bakabilrsin

herneyse....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek
    hydr bunu yazdı

hocam  iki gün önce 2011 yaris aldım tavsiye ederim 2009 2012 arası 1.33 terra sporty olanlardan

iki ay boyunca araştırdım benimde bütçem aynıydı honda jazz la başladım ben fakat vazgeçtim piyasası saçma derecede yüksek 2005 2006 modelleri 50 000 daha bi dünya araca baktım kronik sorunu olmayanı yok

hiçbir kronik sorunu olmayan sınıfının en az yakan aracı diyebilirim  6 ileri 101 beygir start stoplu

araç dışardan kuçük gibi dursada  arka diz baş mesafesi korsadan ve aveodan daha iyi daha ferah bir araç

performansı çok iyi düşük km de bulmak mümkün benim araç 110 000 de  açıkcası aveoyla arada çok bi fark 2012 ltz aveolarda bu para   aveo alacağına bence hafif boya deşğişen az kmli yaris al

bir örnek bırakıyım https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-tertemiz-full-orjinal-731987850/detay  

aracın kasa kodu xp90  aynı kasa 2006 2009 arsı üretilenide var tek fark onlar 1.3  5 ileri 87 bg boya değişen takıntın varsa 2008 orjinal düşük km bu kasa da bakabilrsin

Hocam dizeli varmı bu modelin hoş duruyor incelim bi.

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

o paraya japon alman daha mantıklı olur.

vtec civicler kronik sorunu olmayan masrafsız araçlardır.

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hydr
    hydr's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı
    hydr bunu yazdı

Hocam dizeli varmı bu modelin hoş duruyor incelim bi.

dizelide var d-4d olarak geçiyor tabi dizelde bakabilirsin ama bence benzin+lpg daha iyi  lpg de 20 25 kuruş yakıyor perfomans da gayet iyi 

açıkcası ben dizel almak istemedim dizellerin çağı bitiyor bana göre zatenbu modelde çok bi performans  farkıda yok  ama az km temzini bulursanız kaçırmayın dizelin piyasası bi tık daha yüksek

herneyse....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Al bendende o kadar 2 haftadır arıyorum  aynı bütçeye adam gibi yok uçmuşlar. 0 araç alıyoruz gibi gleiyor.

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
Toplam Hit: 5013 Toplam Mesaj: 48
fiyat araba araba araç