folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder 450TL Lik Faturaya Karşılık. Vodofonezede.Com

450TL Lik Faturaya Karşılık. Vodofonezede.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

ayın 18 inde fatura ödemeye gitmiştim

adamın biri 2500 tl gsm borcu ödedi sordum tuş kilidi açık kalmış dedi,girende girmiş

telefoncu anlatıyor 4000 tl borc ödeyen oldu geçenlerde dedi şok oldum

mademki türksün systeme göster ürksün
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

Hocam o kazığı yedikten sonra hemen aldıgım bi domaindir gayet normal bence :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aga mahkemeye verirlerse ne bok yicen : )

küfrederiz villalara kulübeden
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

bizimde patrona 49 tl lik paketten 595 tl borç çıkardılar :B paketsel kayışlarda adamlarda.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    metalkolik
    metalkolik's avatar
    Erkek

bnce fikir harika ama çok tehlikeli adamın adını  ve sembolünü kullanmışsın mahkemeye verseler donuna kadar alırlar. bnce vodafonezede değilde gsmzede gibisinden bi domain alırsan hem tehlike ortadan kalkar hemde çok daha geniş kitleye hitap etmiş olursun.

metal, bir müzik türü değildir bir yaşam tarzıdır, bırak seni yönlendirsin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

bizim arkadaşa 7bin küsür yitelediler arkadaş siksen mesaj atmaz ama hattından bilmem kaç bin mesaj atılmış gözüküyor 3 gün içinde tabi mahkemeye verdi fatura iptal hocam direk paşa paşa ödeme mahkemeye ver ondan önce call center'ı ara YETKİLİ ÇAĞRISI istiyorum  de ÜÇ kere sike sike takım şeflerimidir nedir yada proje yöneticilerinden birine bağlamak zorundalar sonra konuş vs konuştuğun kişini adını vs öğren twitter den bombalamaya başla sonra tanıdığın arkadaşlarının sitesinde konu aç bol bol forumlarda bloglarda inan iptal ediyorlar :) ben bu yöntemle avea 2 faturamı iptal ettiği gibi 1 yıllık internet paketi hediye ettiler.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

bi banamı güzellik yapıo vodafone   knt hat   ayda 20 tl alıyo  heryön  500dk 250 sms veriyo

onekine?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

faturalı kullanmıyorum ranatım :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

hocam bende ayni tarifeden kullanyrm .

sana  işte %80 inin kullandnz yüzde yüzünü kullandiz diye mesaj geliyormu ?

eğer  gelmiyorsa buradan hak iddaa edebilirsin  kız arkadasımın basına gelmişti böyle bişey aradi bana mesaj atmadıgınız için geçmişim dedi fazla o ay için ödediği fazla tutarin normal fatura tutarından sonra kalani bi daha ki aydan düştü ve daha az  ödedi o ay .

ondan sonraki aylardada düzgün gelmeye başladi.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Hocam başka bir arkadaşın da dediği gibi öncelikle online olarak faturanı kontrol et.

Bir de eğer faturanın yanlış düzenlendiğine inanıyorsan, müşteri hizmetlerinden inceleme talebinde bulun. 1-2 gün içerisinde, inceleme sonucu yine bir yetkili tarafından sana bildirilir. Eğer yanlışlık varsa, yeni fatura düzenlenir.

Bir de hocam, 500 dk her yöne gözüne çok gelmesin, böyle bir tarifedeyken bile, günde 45-50 dk konuşsan, ay sonunda faturan 450 TL gelir(1000 dk tarifeni aşmış olabilirsin, çok zor değil yani).

Toplam Hit: 6537 Toplam Mesaj: 62