folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder 4K Film En Rahat Nereden İndirilir?

4K Film En Rahat Nereden İndirilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Henüz 4k yaygın değil hocam. Ancak sample videolar veyahut bir elin parmaklarını geçmeyen belgesel videoları var.

Remux filmlerle idare et şimdilik hocam. 65" 4k var bende de remux filmler güzel oluyor. Tabi pc de hatırı sayılır bir alan ve internet hızı gerekli. Film boyutları 40-50gb.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

4k değilde Hertz olayı televizyonda çok fark ediliyor. Bilgisayarda çamur gibi dvdrip filmler bile televizyonda izlenebilir seviyede oluyor. 

Elciciyiz ezelden, korsanımız torrentten. 

Aldığım tv 400 hz. Bence iyi. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

4k değilde Hertz olayı televizyonda çok fark ediliyor. Bilgisayarda çamur gibi dvdrip filmler bile televizyonda izlenebilir seviyede oluyor. 

Elciciyiz ezelden, korsanımız torrentten. 

Aldığım tv 400 hz. Bence iyi. 

120 hz üstü yazılımsal diye biliyorum ben. Donanım olsarak 120 hz e kadar destek var. Ek bilgi olsun :D

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sağol hocam, görünüş güzel görünüyor hayırlı olsun.. bu yavaş geçişler tüm akıllı tv lerde mevcut hocam, tabi ne kadar çok gecikme var bilmiyorum.. canlı görüp alacağım öyle internetten seçilmiyor :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

şu televizyon karmaşasına son verecek bir uzmana ihtiyacımız var.

herz , tepkime süresi , ekran çözünürlüğü dengesi yerinde olan bir tv nasıl alınır. biri söylemesi lazım.

birde şu menü ile kanal geçişleri sıkıntısı bütün led tv lerde var :S

adam 3000 liraya tv almış .30 liralık uydu cihazı bağlayıp normal yayın izliyor :O .dedim ne iş ? neden kendi alıcısını kullanmıyorsun ? yada hd uydu cihazı almıyorsun ?

adam :  o ne demek ben anlamıyorum.  bu tv pahallıdır ama kalitelidir dediler aldık kullanıyoruz . hanım beğendi .3 yıl garantisi varmış. içinden birsürü kablo çuktı ama boşuna koymuşlar.

birde gözlük var 7 tane. ama nasıl izleyecez bilmiyoruz.

gülümseyip hiçbirşey söylemedim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

torrent sitelerinde 4k ya da 2160p gibi şeyler aratınca bazı sonuçlar çıkıyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı

ben 5k bekliyorum. teknoloji çöplüğü olmayalım diye.

https://youtu.be/DRa3OOp5t_Q

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

4k Filmleri şu anda bluray lara sığdıramadıkları için yeni bir yazma teknolojisi falan geliştirmişler bluray olarak satışa çıkıçakmış ama ne zaman gelir bilinmez internetten indirmeye gelinçe zor iş.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

1 sene öncesine kadar herkese geç bi platforma ( digitürk ,d smart) derdim şimdi sadece hd özellikli cihaz almanız yeterli turksat 4A uydusunun devreye girmesiyle HD yayınları izlemek için ücretli dijital platformlara üye olmak artık gerekmiyor.Sadece Digiturk ya da D-Smart üzerinden yayın yapan birçok ulusal tv kanalı artık uydu üzerinden ücretsiz seyredilebilecek.Bunun yanı sıra uydunun kapasitesi arttığından birçok televizyon kanalıda HD yayınlarına başlayacak.

ha ben belgesel kanalı isterim film kanalı isterim dersen orası ayrı 

4k dan önce ilk iso uzantılı kaliteli 3d filmlerle başlaman lazımdı tv dünyasına hocam iso oynatıcı satılıyo piyasada yada ekran kartın 3d desteklicek yada blurey cihaz alıcan eşşk yüküyle para vericen disk lerine

..Morali hep bozuk olan insan..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

3 megabit Hız ile 4k çekersen ermişliğe yükselirsin hocam sabırdan. 

Bende nas var. Torrent dahil kendi kendine imdiriyor. İndirmek için bilgisayara ihtiyaç yok. Küçük tuğla boyutlarında ama 4TB cik 2 adet harddiskleri olan bir cihaz. Uzakta da olsam film linkini yada torrent dosyasını veriyorum bu arkadaş akşam ben gelene kadar indirmiş oluyor. Full hd de böyleydi 4k da akşama yetiştirirmi bilemem. Bakiciiiz. 

Tv yede ağ üzerinden bağlı. Sök tak usb diske at gibi dertte yok. Aç tv yi izle. 

Toplam Hit: 3803 Toplam Mesaj: 26
4k