5+1 Ses Sitemi Tavsiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

150-200 tl arası 5.1 ses sitemi arıyorum. Kardesimde bir zamanlar Shov marka tahta kutulu 5.1 vardı, ucuza almıştı ama işini iyi yapıyordu. 35-50 w arası olabilir. Bu şekilde ucuza alıpta memnun kalan tavsiyesi olan murid aranıyor.

sakabey tarafından 15/Eki/15 08:49 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    civanmert
    civanmert's avatar
    Erkek

Logitech Z506 5+1 75W RMS 980-000431 Siyah Hoparlör      255TL ..

CREATIVE SBS-A550 5+1 47W RMS Hoparlör                           210TL .. FİYATLARDA..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heredotcomp
    heredotcomp's avatar
    Erkek

Logitech Z506 5+1 75W RMS 980-000431 Siyah Hoparlör      255TL ..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yukardaki ürünlerin fiyatlandırmalarını internetten bende gördüm de benim istediğim kullanım sonrası tavsiye.. Mesela şu aşağıdaki ürünler nasıldır

fiyatları alt limit olarak 190-210 tl arası.

http://www.segment.com.tr/urunler/mikado-md-735-5-1-usb-sd-fm-destekli--uzaktan-ku-speaker-huzwg/

http://www.segment.com.tr/urunler/mikado-md-729fm-5-1-20watt---5watt5-usb-sd-fm-destekli-multimedia-speaker-tyhpr/

sakabey tarafından 15/Eki/15 10:42 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Z506 kullanıyorum yaklaşık 5 yıldır hiç rahatsızlık vermiyor pek tiz kasan ben değilim ama bassları gayet iyi.

!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Z506 kullaniyorum 3 yıldır gayet memnunum. Ozellikle filmlerde güzel ses veriyor içine alıyor seni. Muziklerde de kapiyi filan titretecek kadar kuvvetli bassı var tavsiye ederim 

Edit: ses sistemi dedinmi logitech. Baska markaya bakma

enesshn18 tarafından 15/Eki/15 10:39 tarihinde düzenlenmiştir

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

mikado cok iyidir ses konusunda bendede logitech var da canım sıkılıyo kırasım geliyo bazen sıkıntıda yok ortada neden acaba

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

O fiyata bence stereo al hocam 5+1 şart değilse eger. 

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

O fiyata bence stereo al hocam 5+1 şart değilse eger. 

bencede mantıklı olan bu 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hocam ben bu sistemi kullanmaktayım ve çok memnunum ama ses sistemi alırken dikkat edilmesi gereken 2 husus var. Mesela Logitech bass öncelikli sistemler yaparken, Microlab temiz bir tizlik sağlar. Ben şahsen bass isteyecek şarkılar (trance) dinlemediğim için tercih etmedim. Kalite olarak, bahsettiğim bağlamlarda Logitech veya Microlab tercih et. Farklı bir marka seçme. Ayrıca Microlab çoğu üründe uzaktan kumanda ve kontrol paneli kullanır; bu da çok büyük bir artı sağlar, Kullanım kolaylığı yaratır.

http://www.microlab.com/?r=21systemen&st=full&id=440

http://www.microlab.com/?r=21systemen&st=full&id=476.  Bu da farklı bir sistem. Bunu bulabilsem alacaktım ama bulamadım. Hatta buradan bir arkadaşa aldırdık bu sistemi ve wireless özelliği mevcut

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zamanında parkelerin altına odayı çevreleyecek şekilde 5 tane kablo döşemiştim. Ne zamandır boş duruyorlar ziyan olmasın doğru düzgün müzik dinleyelim düşüncesiyle artık alayım diyorum. Ama 2.1 sistemlerde aynı keyfi verecek diyorsanız bu tip bir sistem de alabilirim. Birde sormak istediğim birşey var. Her mp3 ten 5.1 ses alınabiliyor mu. Yada 5.1 sen veren kaynaklar neler? Arabada dinlerken bir mp3 ün stereo olduğunu hissedebiliyorsun her mp3 böyle değil tabi.

Yada şöyle diyim eğer dinlediğimiz müziklerin çoğu 5.1 desteği vermiyecekse boşuna masraf yapmiyim yada yapacağım masrafla daha kaliteli birşey alayım.

Toplam Hit: 1755 Toplam Mesaj: 20
5.1