5+1 Ses Sitemi Tavsiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant_1997
    Berkant_1997's avatar
    Erkek

hocam 5+1 ses sistemleri artık kulağa doyurucu gelmiyor lg xboom serilerine bir göz at xboom om5540 filan düşünorum ben

Tamu Otobüsü
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Berkant_1997 bunu yazdı

hocam 5+1 ses sistemleri artık kulağa doyurucu gelmiyor lg xboom serilerine bir göz at xboom om5540 filan düşünorum ben

Baya pahalı, ayrıca çevreleyen bir ses istiyorum...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı
    Berkant_1997 bunu yazdı

Baya pahalı, ayrıca çevreleyen bir ses istiyorum...

150 - 200 tlye o iş biraz zor hocam.

Bir de çok kaliteli olsun diyorsan .flac uzantılı müzik dosyaları edineceksin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

hocam bu üründen okadar memnunumki anlatamam, bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor basıı tizi herşeyi fevkalade filmlerde yardırıyor sinema sistemi gibi alet

http://www.hizlial.com/philips-spa5300-21-100watt-speaker/10353220?gclid=CjwKEAjwnf2wBRCf3sOp6oTtnjYSJAANOfhepjuGj-OUriUIwqRWs2VwXlu5Sv052JHv_RjYHZeN4xoC6_Dw_wcB

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

segmentte calısan bi arkadaşım var.. mikado ve microlabtan sorumlu.. mikadoyu o da pek tavsiye etmiyo.. ama microlab gayet iyi.. bnde de microlab 5+1 var.. 10seneyi gecti hala is görüyo..

ayrıca creative ürünlerinde kampanya var vatanda ay sonuna kadar.. bilginiz olsun.. bütün ürünlerinde değil ama sanırım..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

segmentte calısan bi arkadaşım var.. mikado ve microlabtan sorumlu.. mikadoyu o da pek tavsiye etmiyo.. ama microlab gayet iyi.. bnde de microlab 5+1 var.. 10seneyi gecti hala is görüyo..

ayrıca creative ürünlerinde kampanya var vatanda ay sonuna kadar.. bilginiz olsun.. bütün ürünlerinde değil ama sanırım..

microlab ı okadar araştırdımki hiç biyerde bulamadım en son bende philips'in 2+1 spa5300 ü aldım ama çok memnunum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

7-8 senelik microlab mc-3500 var 32w rms gayet güzel :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetaksoy
    ahmetaksoy's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

Hocam ben konudan bağımsız sorum olacaktı. 5+1 için masaüstü veya laptop lara ses kartı gerekiyo mu ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    ahmetaksoy bunu yazdı
    Kara_Mc bunu yazdı

Hocam ben konudan bağımsız sorum olacaktı. 5+1 için masaüstü veya laptop lara ses kartı gerekiyo mu ?

ben direk bağladım.. sıkıntıda yaşamadım.. anakart desteği olursa tabiki biraz daha iyi alırsın sesi..

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
Toplam Hit: 1757 Toplam Mesaj: 20
5.1